Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eva Gonzalèsová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eva Gonzalèsová: údaje, které mají význam
A Loge in the Theatre des Italiens je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Eva Gonzalèsová: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Nanny a dítě a Portrait of a Young Woman. Celkem 5 600 návštěv: 1 700 na stránce umělce a 3 900 u obrazů. Nárůst o 62% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 3 300 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (79%), telefony (20%) a tablety (2%). Monochromní (Intenzita barev) je preferovaným stylem: 66% návštěv, 48% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Eva Gonzalèsová podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Eva Gonzalèsová, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 návštěv · 12,2%
-
2
Nanny a dítě, 1877
500 návštěv · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 návštěv · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 návštěv · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 návštěv · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 návštěv · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 návštěv · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 návštěv · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 návštěv · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 návštěv · 2,4%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Eva Gonzalèsová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 2 600 |
| Srp 2026 | 200 | 600 |
| Zář 2026 | 700 | 600 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Eva Gonzalèsová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Eva Gonzalèsová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,0% | 41,5% |
| Měkké stínění | 30,0% | 36,6% |
| Střední jas | 22,5% | 17,1% |
| Jasná rovnováha | 17,5% | 4,9% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,5% | 43,9% |
| Jemné odstíny | 42,5% | 34,2% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 19,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,0% | 2,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,6% | 74,2% |
| Neutrální tóny | 30,3% | 19,4% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 3,2% |
| Přírodní motivy | 3,0% | 3,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 47,5% | 65,8% |
| Vyvážená | 42,5% | 31,7% |
| Živobylé | 10,0% | 2,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,5% | 4,9% |
| Jemný | 12,5% | 2,4% |
| Vyvážený | 10,0% | 17,1% |
| Výrazný | 15,0% | 17,1% |
| Prohlášení | 55,0% | 58,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,0% | 19,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,5% | 19,5% |
| Vyvážená harmonie | 22,5% | 24,4% |
| Silná barevná jednotnost | 45,0% | 34,2% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 2,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Eva Gonzalèsová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny a dítě | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Eva Gonzalèsová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 400 | 78,6% |
| telefony | 1 100 | 19,6% |
| tablety | 100 | 1,8% |
Jaké je rozdělení diváků Eva Gonzalèsová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 27,3% |
| italsky | 300 | 27,3% |
| bulharsky | 200 | 18,2% |
| německy | 100 | 9,1% |
| anglicky | 100 | 9,1% |
| portugalsky | 100 | 9,1% |
Kolik je denní návštěvnost u Eva Gonzalèsová a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 200 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 300 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Eva Gonzalèsová
Který obraz od Eva Gonzalèsová má nejvíce zhlédnutí?
- A Loge in the Theatre des Italiens, s 500 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Eva Gonzalèsová na AllPaintingsStore.com?
- 5 600 za dvanáct měsíců (1 700 na stránce umělce, 3 900 u obrazů).
Prohlíží se profil Eva Gonzalèsová častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (79%), telefony (20%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 79%.
Existuje nějaký styl Eva Gonzalèsová, který návštěvníci preferují?
- Ano, Monochromní (Intenzita barev): 66% návštěv oproti 48% katalogu.