Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eva Hesseová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eva Hesseová: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Hang Up častěji než jakýkoli jiný obraz od Eva Hesseová: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 31% celkového počtu. Následují Accession II a Repetition Nineteen III. Eva Hesseová získal celkem 4 000 návštěv: 3 400 na stránce umělce a 600 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 7% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Říj 2026: 1 500 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (52%), telefony (42%) a tablety (5%). Výsledek je jasný: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 62% návštěv, přestože tvoří pouze 23% katalogu.
Eva Hesseová: 7 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
7 obrazů autora Eva Hesseová s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Eva Hesseová podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 1 400 | 0 |
| Říj 2026 | 1 400 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Eva Hesseová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Eva Hesseová odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,4% | 7,7% |
| Střední jas | 7,7% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 46,2% | 65,4% |
| Luminózní | 30,8% | 11,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,2% | 30,8% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 34,6% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 19,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 53,8% | 76,9% |
| Zemité tóny | 23,1% | 23,1% |
| Pastelové barvy | 15,4% | 0,0% |
| Monochromní | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,2% | 30,8% |
| Vyvážená | 38,5% | 42,3% |
| Živobylé | 15,4% | 26,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,5% | 19,2% |
| Jemný | 23,1% | 19,2% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 23,1% | 61,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,4% | 23,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 30,8% |
| Silná barevná jednotnost | 23,1% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 38,5% | 30,8% |
Která díla Eva Hesseová zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| No Title (Spectres series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expanded Expansion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Addendum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Eva Hesseová podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 100 | 52,5% |
| telefony | 1 700 | 42,5% |
| tablety | 200 | 5,0% |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Eva Hesseová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 500 | 33,3% |
| anglicky | 400 | 26,7% |
| česky | 200 | 13,3% |
| italsky | 200 | 13,3% |
| rusky | 100 | 6,7% |
| švédsky | 100 | 6,7% |
Kolik denních návštěv má Eva Hesseová a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 300 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 300 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 200 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 200 |
| čt 5 Lis | 200 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 200 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 300 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
| so 28 Lis (předpověď) | 200 |
O Eva Hesseová na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Eva Hesseová má nejvíce prohlédnutí?
- Hang Up: 800 prohlédnutí, což představuje 31% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Eva Hesseová?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců, 3 400 na stránce umělce a 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Eva Hesseová?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (52%), telefony (42%) a tablety (5%); na prvním místě je počítače se zastoupením 52%.
Jaký styl malby od Eva Hesseová přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Prohlášení (Kontrast): 62% návštěv, 23% katalogu.