Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Evert Moll na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Evert Moll: údaje, které mají význam
Untitled (AQTSN7) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Evert Moll: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Untitled (AQTSMZ) a Untitled (AQTSMF). Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 900 návštěvami. Živobylé (Intenzita barev) je preferovaným stylem: 55% návštěv, 35% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Evert Moll podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Evert Moll, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Untitled (AQTSN7), 1921
200 návštěv · 18,2%
-
2
Untitled (AQTSMZ), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
3
Untitled (AQTSMF), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
4
Untitled (AQTSNB), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
5
Untitled (AQTSN5), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
6
Untitled (AQTSMK), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
7
Untitled (AQTSNH), 2007
100 návštěv · 9,1%
-
8
Untitled (AQTSMV), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
9
Untitled (AQTSM9), 1921
100 návštěv · 9,1%
-
10
Untitled (AQTSN3), 2007
100 návštěv · 9,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Evert Moll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 200 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Evert Moll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Evert Moll?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 25,8% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 54,8% | 45,5% |
| Luminózní | 19,4% | 18,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,6% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 41,9% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 32,3% | 45,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,2% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,7% | 63,6% |
| Zemité tóny | 13,3% | 18,2% |
| Pastelové barvy | 10,0% | 18,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,9% | 0,0% |
| Vyvážená | 51,6% | 45,5% |
| Živobylé | 35,5% | 54,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,7% | 9,1% |
| Jemný | 3,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,1% | 9,1% |
| Prohlášení | 71,0% | 81,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 9,7% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 87,1% | 100,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Evert Moll?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harbor View | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Fishermen Along the Bea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Nijmegen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vegetated Dune Hollow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Nijmegen from the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTSND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTSLZ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTSNF) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Evert Moll podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| bulharsky | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
| gruzínštinou | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Evert Moll a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na Evert Moll
Který obraz od Evert Moll má nejvíce zhlédnutí?
- Untitled (AQTSN7), s 200 návštěvami nebo 18% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Evert Moll na AllPaintingsStore.com?
- 1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Evert Moll, který návštěvníci preferují?
- Ano, Živobylé (Intenzita barev): 55% návštěv oproti 35% katalogu.