Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Fanny Brate na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Fanny Brate: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Fanny Brate na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Finding Neverland: 300 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Art Friends a Portrait Of Hervor. Fanny Brate celkem zaznamenal 2 300 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 1 400 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 900 návštěvami. Kupující mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): tvoří to 67% návštěv, oproti 40% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Fanny Brate, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Fanny Brate, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Finding Neverland, 1902
300 návštěv · 20,0%
-
2
Art Friends, 1885
300 návštěv · 20,0%
-
3
Portrait Of Hervor
200 návštěv · 13,3%
-
4
Summer Idyll, 1894
100 návštěv · 6,7%
-
5
View Of A Swedish Interior
100 návštěv · 6,7%
-
6
Isakson's Paddockpsd
100 návštěv · 6,7%
-
7
Midsummer, 1898
100 návštěv · 6,7%
-
8
Hide And Seek, 1947
100 návštěv · 6,7%
-
9
Summer Idyll With Boy Carving Wood
100 návštěv · 6,7%
-
10
Girl At The Window
100 návštěv · 6,7%
Jaký zájem si měsíčně získává Fanny Brate?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 1 100 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Fanny Brate?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Fanny Brate?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,0% | 13,3% |
| Měkké stínění | 18,0% | 13,3% |
| Střední jas | 40,0% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 6,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 46,7% |
| Jemné odstíny | 44,0% | 26,7% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 26,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 50,0% | 55,6% |
| Zemité tóny | 41,2% | 44,4% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 64,0% | 46,7% |
| Živobylé | 10,0% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 6,7% |
| Jemný | 14,0% | 13,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 33,3% |
| Výrazný | 24,0% | 40,0% |
| Prohlášení | 40,0% | 6,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 26,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 24,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 6,7% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 0,0% |
Které obrazy od Fanny Brate jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title in Swedish: Namnsdag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Mother, Henrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Astrid Som Lucia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Net Binder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Depicting Mrs. Hen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Farmhands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Fanny Brate?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 200 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Fanny Brate a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Fanny Brate: časté dotazy
Které obrazy od Fanny Brate jsou nejžádanější?
- Finding Neverland vede s 300 návštěvami (20% z celkového počtu zobrazení Fanny Brate). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Fanny Brate?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 1 400 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Fanny Brate kupující preferují?
- Střední jas (Jasnost světla): 67% návštěv pro 40% katalogu.