Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Floris Arntzenius na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Floris Arntzenius: pohled kupujících
Kupující otevírají floris market sun častěji než jakýkoli jiný obraz od Floris Arntzenius: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Následují The Daughter Of Breitenstein a Scala. Floris Arntzenius získal celkem 3 100 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 100 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (90%) a telefony (10%). Výsledek je jasný: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 70% návštěv, přestože tvoří pouze 52% katalogu.
Floris Arntzenius: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Floris Arntzenius s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
floris market sun
300 návštěv · 11,1%
-
2
The Daughter Of Breitenstein
200 návštěv · 7,4%
-
3
Scala
200 návštěv · 7,4%
-
4
The Fair
200 návštěv · 7,4%
-
5
Playing
200 návštěv · 7,4%
-
6
Prinsevinkenpark
200 návštěv · 7,4%
-
7
Repair Works
200 návštěv · 7,4%
-
8
Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun
100 návštěv · 3,7%
-
9
Mauritshuis In Den Haag
100 návštěv · 3,7%
-
10
Floris East indian cherry in pot Sun
100 návštěv · 3,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Floris Arntzenius podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 1 900 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Floris Arntzenius?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Floris Arntzenius odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 25,9% |
| Měkké stínění | 22,0% | 29,6% |
| Střední jas | 28,0% | 37,0% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 7,4% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 70,4% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 18,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 29,6% |
| Vyvážená | 60,0% | 70,4% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,0% | 7,4% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 14,8% |
| Prohlášení | 76,0% | 77,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 7,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 22,2% |
Která díla Floris Arntzenius zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scheveningen Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape near Scheveningen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liesje is Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gerard Wildeboe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Frederik Pijper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huurrijtuigen- Carriages In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris horse and carriage s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris exposition in pulchr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Floris Arntzenius podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefony | 300 | 9,7% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Floris Arntzenius?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| švédsky | 100 | 50,0% |
Kolik denních návštěv má Floris Arntzenius a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O Floris Arntzenius na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Floris Arntzenius má nejvíce prohlédnutí?
- floris market sun: 300 prohlédnutí, což představuje 11% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Floris Arntzenius?
- 3 100 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 2 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Floris Arntzenius?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (90%) a telefony (10%); na prvním místě je počítače se zastoupením 90%.
Jaký styl malby od Floris Arntzenius přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jemné odstíny (Nasycení barev): 70% návštěv, 52% katalogu.