Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Edwin Scott na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Edwin Scott: pohled kupujících
Kupující otevírají La Madeleine at Dawn častěji než jakýkoli jiný obraz od Frank Edwin Scott: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Následují Place de la Concorde no. III a St. Gervais. Frank Edwin Scott získal celkem 3 200 návštěv: 600 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 500 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (91%) a telefony (9%). Výsledek je jasný: Živobylé (Intenzita barev) si připomíná 52% návštěv, přestože tvoří pouze 26% katalogu.
Frank Edwin Scott: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Frank Edwin Scott s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
La Madeleine at Dawn
300 návštěv · 10,3%
-
2
Place de la Concorde no. III
300 návštěv · 10,3%
-
3
St. Gervais
300 návštěv · 10,3%
-
4
Quai de la Seine, Eglise St. Gervais
200 návštěv · 6,9%
-
5
St. Germain des Pres no. I
200 návštěv · 6,9%
-
6
Chambre des Deputes no. II
100 návštěv · 3,4%
-
7
Tete de Femme, 1910
100 návštěv · 3,4%
-
8
Chambre des Deputes no. III
100 návštěv · 3,4%
-
9
Village Church and Cemetery, Brittany
100 návštěv · 3,4%
-
10
La Madeleine no. I
100 návštěv · 3,4%
Jak se mění počet návštěv stránky Frank Edwin Scott podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Frank Edwin Scott?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Frank Edwin Scott odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,0% | 20,7% |
| Měkké stínění | 26,0% | 44,8% |
| Střední jas | 20,0% | 10,3% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 24,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,0% | 13,8% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 27,6% |
| Vyvážená jemnost | 32,0% | 20,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 37,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,1% | 37,0% |
| Tmavé tóny | 18,6% | 40,7% |
| Neutrální tóny | 16,3% | 18,5% |
| Monochromní | 4,7% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,3% | 3,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 17,2% |
| Vyvážená | 50,0% | 31,0% |
| Živobylé | 26,0% | 51,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 58,0% | 55,2% |
| Jemný | 18,0% | 17,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 13,8% |
| Výrazný | 8,0% | 10,3% |
| Prohlášení | 4,0% | 3,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 3,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 3,5% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 3,5% |
| Silná barevná jednotnost | 22,0% | 24,1% |
| Jednotná paleta | 70,0% | 65,5% |
Která díla Frank Edwin Scott zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Sanford Saltus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homme au Chapeau Rouge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Notre Dame no. I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Madeleine no. III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai de la Seine, Eglise St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eglise Saint Merry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cabs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Jeune Homme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Place de la Madeleine no. I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chambre des Deputes no. III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Frank Edwin Scott podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 90,6% |
| telefony | 300 | 9,4% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Frank Edwin Scott?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Frank Edwin Scott a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 400 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 600 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 700 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 800 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O Frank Edwin Scott na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Frank Edwin Scott má nejvíce prohlédnutí?
- La Madeleine at Dawn: 300 prohlédnutí, což představuje 10% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Frank Edwin Scott?
- 3 200 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 2 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Frank Edwin Scott?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (91%) a telefony (9%); na prvním místě je počítače se zastoupením 91%.
Jaký styl malby od Frank Edwin Scott přitahuje kupující?
- Obrazy typu Živobylé (Intenzita barev): 52% návštěv, 26% katalogu.