Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Mason na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Mason: pohled kupujících
Kupující otevírají The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa častěji než jakýkoli jiný obraz od Frank Mason: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Následují Off Dover, Barque 'Invermay' a Chess game. Frank Mason získal celkem 2 400 návštěv: 1 600 na stránce umělce a 800 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 50% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 800 návštěv. Výsledek je jasný: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 23% katalogu.
Frank Mason: 8 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
8 obrazů autora Frank Mason s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 návštěv · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 návštěv · 16,7%
-
3
Chess game
200 návštěv · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 návštěv · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 návštěv · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 návštěv · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 návštěv · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 návštěv · 8,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Frank Mason podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Frank Mason?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Frank Mason odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,7% | 50,0% |
| Měkké stínění | 11,4% | 8,3% |
| Střední jas | 25,0% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 31,8% | 16,7% |
| Luminózní | 9,1% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,9% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 13,6% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,8% | 50,0% |
| Zemité tóny | 21,9% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 12,5% |
| Monochromní | 3,1% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,2% | 33,3% |
| Vyvážená | 47,7% | 58,3% |
| Živobylé | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,9% | 25,0% |
| Jemný | 15,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 33,3% |
| Výrazný | 22,7% | 25,0% |
| Prohlášení | 31,8% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,9% | 58,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,9% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,4% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 15,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 25,0% |
Která díla Frank Mason zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Frank Mason?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| rusky | 100 | 25,0% |
Kolik denních návštěv má Frank Mason a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
O Frank Mason na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Frank Mason má nejvíce prohlédnutí?
- The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa: 200 prohlédnutí, což představuje 17% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Frank Mason?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců, 1 600 na stránce umělce a 800 u obrazů.
Jaký styl malby od Frank Mason přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nejtmavší (Jasnost světla): 50% návštěv, 23% katalogu.