Záruka vrácení peněz · 100 dní Doprava po celém světě zdarma
449 561umělecká díla 30 612umělci 4 658muzea 32jazyky

Frank Mura Oblíbená díla a údaje o návštěvnosti

1861 – 1913

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Mura na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Frank Mura: údaje, které mají význam

Village Scene je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Frank Mura: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Stanley Hawley (1867–1916) a In West Mersea Essex. Celkem 500 návštěv: 200 na stránce umělce a 300 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 400 návštěvami. Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 33% návštěv, 14% katalogu.

Top 3 obrazů umělce Frank Mura podle počtu návštěv

Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Frank Mura, který lidé otevírají nejčastěji.

  1. Village Scene 1 Village Scene, 1913 100 návštěv · 33,3%
  2. Stanley Hawley (1867–1916) 2 Stanley Hawley (1867–1916) 100 návštěv · 33,3%
  3. In West Mersea Essex 3 In West Mersea Essex, 1880 100 návštěv · 33,3%

Jaká je měsíční návštěvnost stránky Frank Mura?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit tabulku
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260100
Čec 2026200200
Srp 202600
Zář 202600

Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Frank Mura?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Frank Mura?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit tabulku
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Stanley Hawley (1867–1916)00000000010000
White Roses000000000000
Brittany Fish Market000000000000
Village Scene00000000010000
Bathers in a River000000000000
Hayricks000000000000
In West Mersea Essex00000000100000

Jaké je rozdělení diváků Frank Mura podle jazyka?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Kolik je denní návštěvnost u Frank Mura a jaký je její odhad?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit tabulku
DenNávštěvy
st 23 Zář0
čt 24 Zář0
pá 25 Zář0
so 26 Zář0
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj0
st 7 Říj0
čt 8 Říj0
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj0
út 13 Říj0
st 14 Říj (předpověď)0
čt 15 Říj (předpověď)0
pá 16 Říj (předpověď)0
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)0

Počet dotazů na Frank Mura

Který obraz od Frank Mura má nejvíce zhlédnutí?

Village Scene, s 100 návštěvami nebo 33% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 3.

Kolik návštěv má Frank Mura na AllPaintingsStore.com?

500 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 300 u obrazů).

Existuje nějaký styl Frank Mura, který návštěvníci preferují?

Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 33% návštěv oproti 14% katalogu.