Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frederick Trevelyan Goodall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frederick Trevelyan Goodall: údaje, které mají význam
The Tired Soldier Resting at a Roadside Well je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Frederick Trevelyan Goodall: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Merrymaking a An Arab Improvisatore. Celkem 3 000 návštěv: 400 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 900 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (97%) a telefony (3%). Výrazný (Kontrast) je preferovaným stylem: 44% návštěv, 16% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Frederick Trevelyan Goodall podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Frederick Trevelyan Goodall, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Tired Soldier Resting at a Roadside Well, 1842
300 návštěv · 11,1%
-
2
Merrymaking, 1841
200 návštěv · 7,4%
-
3
An Arab Improvisatore, 1872
200 návštěv · 7,4%
-
4
Shepherdess and Her Flock at a Pool Left by the Subsiding of the Overflow of the Nile
200 návštěv · 7,4%
-
5
The Second Mrs Goodall
200 návštěv · 7,4%
-
6
The Village Post Office, 1849
100 návštěv · 3,7%
-
7
Gypsy Encampment, 1848
100 návštěv · 3,7%
-
8
The Tired Gleaners, 1855
100 návštěv · 3,7%
-
9
Study for Susannah in Her Bath, 1886
100 návštěv · 3,7%
-
10
Winnowing Corn in Brittany, France, 1858
100 návštěv · 3,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Frederick Trevelyan Goodall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Frederick Trevelyan Goodall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Frederick Trevelyan Goodall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,0% | 18,5% |
| Měkké stínění | 32,0% | 40,7% |
| Střední jas | 28,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 7,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 7,4% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 29,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 29,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,7% | 44,0% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 32,0% |
| Neutrální tóny | 19,6% | 24,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 14,8% |
| Vyvážená | 64,0% | 55,6% |
| Živobylé | 20,0% | 29,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 11,1% |
| Jemný | 30,0% | 14,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 3,7% |
| Výrazný | 16,0% | 44,4% |
| Prohlášení | 36,0% | 25,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 7,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 7,4% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 64,0% | 70,4% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 14,8% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Frederick Trevelyan Goodall?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Woman and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winnowing Corn in Brittany,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leaving a Church, Brittany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entering a Church, Britanny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tired Gleaners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Britanny Wedding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunt the Slipper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Irish Piper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Frederick Trevelyan Goodall?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 96,7% |
| telefony | 100 | 3,3% |
Jaké je rozdělení diváků Frederick Trevelyan Goodall podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Frederick Trevelyan Goodall a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Frederick Trevelyan Goodall
Který obraz od Frederick Trevelyan Goodall má nejvíce zhlédnutí?
- The Tired Soldier Resting at a Roadside Well, s 300 návštěvami nebo 11% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Frederick Trevelyan Goodall na AllPaintingsStore.com?
- 3 000 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 2 600 u obrazů).
Prohlíží se profil Frederick Trevelyan Goodall častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (97%) a telefony (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 97%.
Existuje nějaký styl Frederick Trevelyan Goodall, který návštěvníci preferují?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 44% návštěv oproti 16% katalogu.