Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Friedrich Nerly na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Friedrich Nerly: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Friedrich Nerly na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Waterfall (Study): 600 prohlídek, což představuje 54% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Transporting Marble to the Sculptor Thorvaldsen in Rome a Look On Capri Of The Northern Side. Friedrich Nerly celkem zaznamenal 1 400 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 25% z Zář 2026 na Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 400 návštěvami. Kupující mají sklon k Vyvážená harmonie (Harmonie barev): tvoří to 55% návštěv, oproti 12% v katalogu umělce.
3 obrazů umělce Friedrich Nerly, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 3 obrazů autora Friedrich Nerly, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
Jaký zájem si měsíčně získává Friedrich Nerly?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Friedrich Nerly?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Friedrich Nerly?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,8% | 54,5% |
| Měkké stínění | 33,3% | 36,4% |
| Střední jas | 33,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 4,2% | 0,0% |
| Luminózní | 8,3% | 9,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 29,2% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 45,8% | 54,5% |
| Vyvážená jemnost | 20,8% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,2% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 38,5% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 0,0% |
| Monochromní | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,2% | 54,5% |
| Vyvážená | 66,7% | 45,5% |
| Živobylé | 4,2% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 9,1% |
| Jemný | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 54,5% |
| Výrazný | 8,3% | 36,4% |
| Prohlášení | 50,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 54,5% |
| Silná barevná jednotnost | 41,7% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 0,0% |
Které obrazy od Friedrich Nerly jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoral scene. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa maria della salute, v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canale grande, venedig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Olevano toward th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfalls of Terni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Terracina and Monte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza San Marco in the Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of the Temple of Hera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Look On Capri Of The Northe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Elms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Friedrich Nerly?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 200 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Friedrich Nerly a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 400 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 400 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
Friedrich Nerly: časté dotazy
Které obrazy od Friedrich Nerly jsou nejžádanější?
- Waterfall (Study) vede s 600 návštěvami (54% z celkového počtu zobrazení Friedrich Nerly). Výše uvedené pořadí ukazuje 3 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Friedrich Nerly?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Friedrich Nerly kupující preferují?
- Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 55% návštěv pro 12% katalogu.