Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gary Sargeant na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gary Sargeant: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1) častěji než jakýkoli jiný obraz od Gary Sargeant: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Následují Number 52, High Street, Hull a London. Gary Sargeant získal celkem 800 návštěv: 300 na stránce umělce a 500 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 400 návštěv. Výsledek je jasný: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 67% katalogu.
Gary Sargeant: 8 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
8 obrazů autora Gary Sargeant s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1), 1996
300 návštěv · 25,0%
-
2
Number 52, High Street, Hull, 1997
200 návštěv · 16,7%
-
3
London
200 návštěv · 16,7%
-
4
Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (2), 1996
100 návštěv · 8,3%
-
5
Beverley Pastures, East Riding of Yorkshire, 1991
100 návštěv · 8,3%
-
6
Cricket Pavilion (Golf Clubhouse), Londesborough, East Riding of Yorkshire, 1996
100 návštěv · 8,3%
-
7
Durham Cathedral
100 návštěv · 8,3%
-
8
Newcastle Townscape
100 návštěv · 8,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Gary Sargeant podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Gary Sargeant?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Gary Sargeant odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 25,0% |
| Střední jas | 66,7% | 75,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,4% | 41,7% |
| Jemné odstíny | 55,6% | 58,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 41,7% |
| Vyvážená | 55,6% | 58,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 11,1% | 8,3% |
| Prohlášení | 88,9% | 91,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 55,6% | 58,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,4% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Gary Sargeant zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Number 52, High Street, Hull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cricket Pavilion (Golf Club… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Lane Allotments, Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Lane Allotments, Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Newcastle Townscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wych Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beverley Pastures, East Rid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Gary Sargeant?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Gary Sargeant a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 200 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O Gary Sargeant na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Gary Sargeant má nejvíce prohlédnutí?
- Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1): 300 prohlédnutí, což představuje 25% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Gary Sargeant?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce umělce a 500 u obrazů.
Jaký styl malby od Gary Sargeant přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Střední jas (Jasnost světla): 75% návštěv, 67% katalogu.