Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Graham na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Graham: pohled kupujících
Kupující otevírají Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton častěji než jakýkoli jiný obraz od George Graham: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Následují The Creation of Fishes a The Creation of Heaven and Earth. George Graham získal celkem 3 700 návštěv: 900 na stránce umělce a 2 800 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 900 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (73%) a telefony (27%). Výsledek je jasný: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 39% návštěv, přestože tvoří pouze 11% katalogu.
George Graham: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora George Graham s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, 1943
600 návštěv · 19,4%
-
2
The Creation of Fishes, 1937
400 návštěv · 12,9%
-
3
The Creation of Heaven and Earth, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
4
And God Rested from His Labours, 1939
200 návštěv · 6,5%
-
5
The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
6
Evening, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
7
The Evening of Creation, 1939
200 návštěv · 6,5%
-
8
Winter, Winchelsea, 1933
200 návštěv · 6,5%
-
9
The Creation, 1938
200 návštěv · 6,5%
-
10
The Great Beast, 1940
100 návštěv · 3,2%
Jak se mění počet návštěv stránky George Graham podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 800 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora George Graham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora George Graham odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 6,5% |
| Měkké stínění | 13,9% | 9,7% |
| Střední jas | 36,1% | 51,6% |
| Jasná rovnováha | 38,9% | 32,3% |
| Luminózní | 2,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,7% | 12,9% |
| Jemné odstíny | 19,4% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 11,1% | 38,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 41,7% | 41,9% |
| Sytá barva | 11,1% | 6,5% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 41,9% | 47,4% |
| Neutrální tóny | 32,3% | 21,1% |
| Zemité tóny | 22,6% | 31,6% |
| Přírodní motivy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 30,6% | 16,1% |
| Živobylé | 61,1% | 83,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 61,1% | 64,5% |
| Jemný | 19,4% | 12,9% |
| Vyvážený | 8,3% | 3,2% |
| Výrazný | 5,6% | 19,4% |
| Prohlášení | 5,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 6,5% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,4% | 51,6% |
| Jednotná paleta | 38,9% | 41,9% |
Která díla George Graham zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Earth, Sun, Moon and Star,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 200 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wensley Village, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Winter River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Creation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Heavens Rejoice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Empowering of the Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Creation of Fishes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Spheres and Atoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika George Graham podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 700 | 73,0% |
| telefony | 1 000 | 27,0% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující George Graham?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| francouzsky | 100 | 20,0% |
Kolik denních návštěv má George Graham a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O George Graham na AllPaintingsStore.com
Který obraz od George Graham má nejvíce prohlédnutí?
- Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 prohlédnutí, což představuje 19% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou George Graham?
- 3 700 návštěv za dvanáct měsíců, 900 na stránce umělce a 2 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci George Graham?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (73%) a telefony (27%); na prvním místě je počítače se zastoupením 73%.
Jaký styl malby od George Graham přitahuje kupující?
- Obrazy typu Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 39% návštěv, 11% katalogu.