Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Morland na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Morland: údaje, které mají význam
The Death of the Fox je nejčastěji prohlíženým dílem umělce George Morland: 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich At An Easel a Self-portrait. Celkem 8 500 návštěv: 800 na stránce umělce a 7 700 u obrazů. Pokles o 56% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 6 800 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (92%) a telefony (8%). Nejtmavší (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 53% návštěv, 36% katalogu.
Top 10 obrazů umělce George Morland podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz George Morland, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Death of the Fox, 1794
700 návštěv · 8,6%
-
2
At An Easel
500 návštěv · 6,2%
-
3
Self-portrait
200 návštěv · 2,5%
-
4
A Party Angling
200 návštěv · 2,5%
-
5
Horses In A Stable
200 návštěv · 2,5%
-
6
Cottage Interior
200 návštěv · 2,5%
-
7
Gypsy Encampment
200 návštěv · 2,5%
-
8
The Village Inn With Post Horses
200 návštěv · 2,5%
-
9
La Halte (the Public House Door)
200 návštěv · 2,5%
-
10
Paying The Ostler
200 návštěv · 2,5%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky George Morland?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 800 | 6 000 |
| Srp 2026 | 0 | 900 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora George Morland?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora George Morland?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 53,1% |
| Měkké stínění | 44,0% | 27,2% |
| Střední jas | 20,0% | 18,5% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 1,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 13,6% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 46,9% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 6,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 77,8% | 84,6% |
| Tmavé tóny | 19,4% | 13,9% |
| Neutrální tóny | 2,8% | 1,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 38,3% |
| Vyvážená | 56,0% | 54,3% |
| Živobylé | 10,0% | 7,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 25,9% |
| Jemný | 28,0% | 17,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 12,3% |
| Výrazný | 18,0% | 14,8% |
| Prohlášení | 24,0% | 29,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 9,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 1,2% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 3,7% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 48,1% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 37,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora George Morland?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTERIEUR D'ETABLE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gipsies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Before a Thunderstorm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Anglers' Repast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A Party Angling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fortune Teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X67L) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St. James's Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Pigs In A Byre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a George Morland?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 800 | 91,8% |
| telefony | 700 | 8,2% |
Jaké je rozdělení diváků George Morland podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| srbsky | 400 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u George Morland a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 500 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 700 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
Počet dotazů na George Morland
Který obraz od George Morland má nejvíce zhlédnutí?
- The Death of the Fox, s 700 návštěvami nebo 9% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má George Morland na AllPaintingsStore.com?
- 8 500 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 7 700 u obrazů).
Prohlíží se profil George Morland častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (92%) a telefony (8%); nejvíce je využívá počítače s podílem 92%.
Existuje nějaký styl George Morland, který návštěvníci preferují?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 53% návštěv oproti 36% katalogu.