Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Race na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Race: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají 'Request' LT629 častěji než jakýkoli jiný obraz od George Race: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Následují 'Laburnum' LT1051 a 'John and Norah' LT203. George Race získal celkem 1 600 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 200 návštěv. Výsledek je jasný: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 76% návštěv, přestože tvoří pouze 50% katalogu.
George Race: 10 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
10 obrazů autora George Race s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 návštěv · 11,8%
-
2
'Laburnum' LT1051, 1907
200 návštěv · 11,8%
-
3
'John and Norah' LT203, 1924
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
200 návštěv · 11,8%
-
5
'Devon County' LT526, 1921
100 návštěv · 5,9%
-
6
'Smilax' LT594, 1911
100 návštěv · 5,9%
-
7
'East Briton' LT447, 1921
100 návštěv · 5,9%
-
8
'Shipmates' LT1134, 1925
100 návštěv · 5,9%
-
9
'Renovate' LT307, 1910
100 návštěv · 5,9%
-
10
Au Retour LT550, 1909
100 návštěv · 5,9%
Jak se mění počet návštěv stránky George Race podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora George Race?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora George Race odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,1% | 0,0% |
| Střední jas | 35,4% | 23,5% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 76,5% |
| Luminózní | 10,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 47,1% |
| Jemné odstíny | 35,4% | 11,8% |
| Vyvážená jemnost | 27,1% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,2% | 11,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 91,9% | 87,5% |
| Přírodní motivy | 2,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,9% | 23,5% |
| Vyvážená | 64,6% | 41,2% |
| Živobylé | 12,5% | 35,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 11,8% |
| Výrazný | 25,0% | 17,6% |
| Prohlášení | 56,2% | 70,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,2% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 41,2% |
| Vyvážená harmonie | 14,6% | 5,9% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 11,8% |
Která díla George Race zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ST 'Zenobia' H110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Champion' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Saxon', GY722, Outward… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Clyde', GY317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Bermuda', GY56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Egyptian', GY492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Dominican', GY406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Diamond', GY603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 'Albatross', GY 279, Ou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci George Race?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má George Race a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O George Race na AllPaintingsStore.com
Který obraz od George Race má nejvíce prohlédnutí?
- 'Request' LT629: 200 prohlédnutí, což představuje 12% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou George Race?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 1 100 u obrazů.
Jaký styl malby od George Race přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Jasná rovnováha (Jasnost světla): 76% návštěv, 50% katalogu.