Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges De La Tour na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges De La Tour: pohled kupujících
Kupující otevírají Černokrasná věštitelka častěji než jakýkoli jiný obraz od Georges De La Tour: 1 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Následují Pokutující Máří Magdalena a Magdaléna v nočním světle. Georges De La Tour získal celkem 33 400 návštěv: 12 600 na stránce umělce a 20 800 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 11% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 18 800 návštěv. Prohlížejí si v anglicky (28%), francouzsky (15%) a rusky (11%). Počet návštěv podle zařízení: počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%). Výsledek je jasný: Výrazný (Kontrast) si připomíná 18% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.
Georges De La Tour: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Georges De La Tour s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Georges De La Tour podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
500
Čec 2026
5 000
13 800
Srp 2026
3 500
3 100
Zář 2026
3 900
3 400
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Georges De La Tour?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Georges De La Tour odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
87,5%
84,1%
Mystický
4,2%
9,8%
Klidná atmosféra
2,1%
3,7%
Romantický
2,1%
2,0%
Pokojný
2,1%
0,4%
Elegance
2,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
31,2%
30,6%
Záhadný
22,9%
22,9%
Duchovní
14,6%
19,2%
Reflektivní
10,4%
11,0%
Závažný a tklivý
6,2%
7,3%
Napětí
8,3%
4,9%
Dramatický
4,2%
2,5%
Pokojný
0,0%
1,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
94,0%
88,2%
Měkké stínění
6,0%
11,8%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
39,4%
Jemné odstíny
48,0%
43,3%
Vyvážená jemnost
14,0%
17,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
94,1%
86,0%
Tmavé tóny
2,9%
7,6%
Monochromní
2,9%
6,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
72,0%
66,9%
Vyvážená
28,0%
33,1%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
26,0%
29,9%
Jemný
38,0%
29,9%
Vyvážený
16,0%
14,2%
Výrazný
12,0%
18,5%
Prohlášení
8,0%
7,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
3,1%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
13,4%
Vyvážená harmonie
10,0%
8,3%
Silná barevná jednotnost
50,0%
48,8%
Jednotná paleta
20,0%
26,4%
Která díla Georges De La Tour zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Černokrasná věštitelka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
Snění svatého Josefa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Květinářka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Adorace pastýřů
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Podvodník s karetem diamontů
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Svatý Sebastián ošetřovaný…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Magdaléna v nočním světle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
Pokutující Máří Magdalena
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
300
Slzy svatého Petra, rovněž…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Magdaléna s kouřícím plamen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Jaké je rozdělení publika Georges De La Tour podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
24 900
74,6%
telefony
7 100
21,3%
tablety
1 400
4,2%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Georges De La Tour?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 800
27,7%
francouzsky
1 000
15,4%
rusky
700
10,8%
italsky
600
9,2%
arabsky
500
7,7%
bulharsky
300
4,6%
německy
300
4,6%
španělsky
300
4,6%
řecky
200
3,1%
dánsky
100
1,5%
Kolik denních návštěv má Georges De La Tour a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
400
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
1 200
út 29 Zář
400
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
800
po 5 Říj
500
út 6 Říj
1 700
st 7 Říj
1 000
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
900
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj (předpověď)
900
čt 15 Říj (předpověď)
800
pá 16 Říj (předpověď)
700
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
1 700
st 21 Říj (předpověď)
1 000
čt 22 Říj (předpověď)
900
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
1 300
út 27 Říj (předpověď)
1 900
st 28 Říj (předpověď)
1 100
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
900
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
1 000
po 2 Lis (předpověď)
1 400
út 3 Lis (předpověď)
2 100
O Georges De La Tour na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Georges De La Tour má nejvíce prohlédnutí?
Černokrasná věštitelka: 1 400 prohlédnutí, což představuje 6% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Georges De La Tour?
33 400 návštěv za dvanáct měsíců, 12 600 na stránce umělce a 20 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Georges De La Tour?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%); na prvním místě je počítače se zastoupením 75%.
V jakých jazycích si kupující čtou o Georges De La Tour?
V anglicky (28%), francouzsky (15%) a rusky (11%). anglicky: 28%.
Jaký styl malby od Georges De La Tour přitahuje kupující?
Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 18% návštěv, 12% katalogu.