Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges Rouault na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges Rouault: údaje, které mají význam
Head of Christ je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Georges Rouault: 1 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The old king a Sainte face, Vatican museum. Celkem 13 300 návštěv: 4 100 na stránce umělce a 9 200 u obrazů. Nárůst o 29% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 9 100 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (79%), telefony (17%) a tablety (5%). Zemité tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 88% návštěv, 54% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Georges Rouault podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Georges Rouault, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Georges Rouault?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 100
8 000
Srp 2026
400
600
Zář 2026
1 100
300
Říj 2026
1 500
300
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Georges Rouault?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Georges Rouault?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
89,5%
73,8%
Elegance
5,3%
20,4%
Eterický
0,0%
1,9%
Pokojný
0,0%
1,9%
Zemité tóny
0,0%
1,0%
Mystický
0,0%
1,0%
Romantický
5,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
84,2%
71,8%
Reflektivní
0,0%
18,4%
Závažný a tklivý
15,8%
3,9%
Duchovní
0,0%
2,9%
Klidná
0,0%
1,9%
Nostalgický
0,0%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
39,3%
Měkké stínění
30,0%
41,0%
Střední jas
22,0%
16,3%
Jasná rovnováha
12,0%
3,4%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
54,0%
39,3%
Jemné odstíny
32,0%
38,8%
Vyvážená jemnost
10,0%
20,2%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
1,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
88,1%
Neutrální tóny
34,6%
8,3%
Tmavé tóny
7,7%
3,6%
Monochromní
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
52,8%
Vyvážená
42,0%
45,5%
Živobylé
2,0%
1,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
10,7%
Jemný
20,0%
18,0%
Vyvážený
14,0%
9,6%
Výrazný
14,0%
14,0%
Prohlášení
40,0%
47,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
34,3%
Jemně promíchaná paleta
30,0%
24,2%
Vyvážená harmonie
8,0%
7,9%
Silná barevná jednotnost
16,0%
15,7%
Jednotná paleta
22,0%
18,0%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Georges Rouault?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Head of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
0
0
Head of Christ 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Breton Wedding
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The old king
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Jesus on the cross as forgo…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Femme Affranchie, A Quatorz…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Judges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hollow dream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Poulot or partner, Red…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape from the Bible, C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Georges Rouault?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
10 500
78,9%
telefony
2 200
16,5%
tablety
600
4,5%
Jaké je rozdělení diváků Georges Rouault podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
500
27,8%
korejsky
500
27,8%
anglicky
200
11,1%
španělsky
200
11,1%
portugalsky
200
11,1%
česky
100
5,6%
italsky
100
5,6%
Kolik je denní návštěvnost u Georges Rouault a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
300
so 17 Říj
400
ne 18 Říj
300
po 19 Říj
200
út 20 Říj
100
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
500
ne 25 Říj
300
po 26 Říj
400
út 27 Říj
200
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
1 200
pá 30 Říj
300
so 31 Říj
300
ne 1 Lis
400
po 2 Lis
0
út 3 Lis
300
st 4 Lis
400
čt 5 Lis (předpověď)
700
pá 6 Lis (předpověď)
500
so 7 Lis (předpověď)
600
ne 8 Lis (předpověď)
500
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
500
čt 12 Lis (předpověď)
800
pá 13 Lis (předpověď)
600
so 14 Lis (předpověď)
700
ne 15 Lis (předpověď)
600
po 16 Lis (předpověď)
400
út 17 Lis (předpověď)
400
st 18 Lis (předpověď)
600
čt 19 Lis (předpověď)
900
pá 20 Lis (předpověď)
600
so 21 Lis (předpověď)
800
ne 22 Lis (předpověď)
700
po 23 Lis (předpověď)
400
út 24 Lis (předpověď)
400
st 25 Lis (předpověď)
600
Počet dotazů na Georges Rouault
Který obraz od Georges Rouault má nejvíce zhlédnutí?
Head of Christ, s 1 900 návštěvami nebo 11% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Georges Rouault na AllPaintingsStore.com?
13 300 za dvanáct měsíců (4 100 na stránce umělce, 9 200 u obrazů).
Prohlíží se profil Georges Rouault častěji na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (79%), telefony (17%) a tablety (5%); nejvíce je využívá počítače s podílem 79%.
Existuje nějaký styl Georges Rouault, který návštěvníci preferují?
Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 88% návštěv oproti 54% katalogu.