Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gerrit Lundens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gerrit Lundens: údaje, které mají význam
Interior with a Surgeon Attending to a Chest Wound je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Gerrit Lundens: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 30% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich 'La main chaude', Dutch Party Playing Games in an Interior a The Company of Captain Banning Cocq and Lieutenant Willem van Ruytenburch ('The Nightwatch') (after Rembrandt van Rijn). Celkem 1 200 návštěv: 300 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Nejtmavší (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 90% návštěv, 62% katalogu.
Top 5 obrazů umělce Gerrit Lundens podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Gerrit Lundens, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Interior with a Surgeon Attending to a Chest Wound
300 návštěv · 30,0%
-
2
'La main chaude', Dutch Party Playing Games in an Interior
300 návštěv · 30,0%
-
3
The Company of Captain Banning Cocq and Lieutenant Willem van Ruytenburch ('The Nightwatch') (after Rembrandt van Rijn), 1642
200 návštěv · 20,0%
-
4
A Surgeon Applying Medicine to a Wound in the Shoulder of a Man in Pain, 1649
100 návštěv · 10,0%
-
5
Man with Wench, Gerrit Lundens, 1660 - 1686, 1686
100 návštěv · 10,0%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Gerrit Lundens?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Gerrit Lundens?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Gerrit Lundens?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 62,1% | 90,0% |
| Měkké stínění | 24,1% | 10,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 10,3% | 0,0% |
| Luminózní | 3,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,6% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 20,7% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 17,2% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,5% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,2% | 70,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 30,0% |
| Neutrální tóny | 19,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 86,2% | 70,0% |
| Vyvážená | 13,8% | 30,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 48,3% | 60,0% |
| Jemný | 13,8% | 30,0% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 13,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 20,7% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 34,5% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 65,5% | 70,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Gerrit Lundens?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunter in the Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing in an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blind man's bluff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants' Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Operation. Village Surg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Fifteen-Year-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Operation on the Shoulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Apothecary's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair near the Heiligewegspo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Gerrit Lundens podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Gerrit Lundens a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Gerrit Lundens
Který obraz od Gerrit Lundens má nejvíce zhlédnutí?
- Interior with a Surgeon Attending to a Chest Wound, s 300 návštěvami nebo 30% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 5.
Kolik návštěv má Gerrit Lundens na AllPaintingsStore.com?
- 1 200 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Gerrit Lundens, který návštěvníci preferují?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 90% návštěv oproti 62% katalogu.