Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gian Lorenzo Bernini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gian Lorenzo Bernini: údaje, které mají význam
The Louvre, East Façade (study for the First Project) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Gian Lorenzo Bernini: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Rytířství Proserpiny (zadní pohled) a Apollo and Daphne. Celkem 18 500 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 13 700 u obrazů. Nárůst o 235% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 10 400 návštěvami. Hlavní jazyky: španělsky (20%), anglicky (13%) a japonsky (13%). Rozdělení podle zařízení: počítače (61%), telefony (34%) a tablety (5%). Melancholický (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 29% návštěv, 11% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Gian Lorenzo Bernini podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Gian Lorenzo Bernini, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Gian Lorenzo Bernini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
400
Čec 2026
500
9 900
Srp 2026
400
1 300
Zář 2026
3 600
2 100
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Gian Lorenzo Bernini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Gian Lorenzo Bernini?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
84,2%
76,1%
Elegance
10,5%
12,0%
Klasické
0,0%
7,7%
Klidná atmosféra
5,3%
4,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Výrazný
31,6%
30,8%
Melancholický
10,5%
29,1%
Reflektivní
21,1%
20,5%
Dramatický
5,3%
9,4%
Záhadný
15,8%
5,1%
Nadějný
0,0%
3,4%
Duchovní
10,5%
0,9%
Klidná
5,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
9,0%
Měkké stínění
34,0%
39,2%
Střední jas
34,0%
33,1%
Jasná rovnováha
8,0%
10,2%
Luminózní
10,0%
8,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
62,0%
53,6%
Jemné odstíny
14,0%
19,3%
Vyvážená jemnost
22,0%
22,3%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
4,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
71,0%
68,8%
Neutrální tóny
21,1%
18,1%
Tmavé tóny
5,3%
6,9%
Pastelové barvy
2,6%
6,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
62,0%
52,4%
Vyvážená
34,0%
45,2%
Živobylé
4,0%
2,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
9,0%
Jemný
4,0%
7,8%
Vyvážený
10,0%
9,0%
Výrazný
14,0%
11,5%
Prohlášení
70,0%
62,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
12,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
4,8%
Vyvážená harmonie
6,0%
12,0%
Silná barevná jednotnost
46,0%
41,6%
Jednotná paleta
28,0%
29,5%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Gian Lorenzo Bernini?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
David (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Self-Portrait as a Young Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Paul V
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomb of Pope Alexander (Chi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Daniel and the Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aeneas, Anchises, and Ascan…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
David with the Head of Goli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Baldacchino
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pope Urban VIII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Gian Lorenzo Bernini?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 300
61,1%
telefony
6 300
34,1%
tablety
900
4,9%
Jaké je rozdělení diváků Gian Lorenzo Bernini podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
900
20,0%
anglicky
600
13,3%
japonsky
600
13,3%
bulharsky
400
8,9%
německy
400
8,9%
turecky
400
8,9%
litevsky
300
6,7%
italsky
200
4,4%
srbsky
200
4,4%
finsky
100
2,2%
Kolik je denní návštěvnost u Gian Lorenzo Bernini a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
st 23 Zář
400
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
500
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
400
út 29 Zář
700
st 30 Zář
700
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
900
so 3 Říj
1 000
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
800
st 7 Říj
500
čt 8 Říj
800
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
600
po 12 Říj
700
út 13 Říj
400
st 14 Říj (předpověď)
500
čt 15 Říj (předpověď)
300
pá 16 Říj (předpověď)
600
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
600
st 21 Říj (předpověď)
600
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
800
po 26 Říj (předpověď)
700
út 27 Říj (předpověď)
700
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
800
út 3 Lis (předpověď)
700
Počet dotazů na Gian Lorenzo Bernini
Který obraz od Gian Lorenzo Bernini má nejvíce zhlédnutí?
The Louvre, East Façade (study for the First Project), s 900 návštěvami nebo 5% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Gian Lorenzo Bernini na AllPaintingsStore.com?
18 500 za dvanáct měsíců (4 800 na stránce umělce, 13 700 u obrazů).
Prohlíží se profil Gian Lorenzo Bernini častěji na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (61%), telefony (34%) a tablety (5%); nejvíce je využívá počítače s podílem 61%.
Které jazyky se používají k prohlížení profilu Gian Lorenzo Bernini?
španělsky (20%), anglicky (13%) a japonsky (13%). Nejčastěji používaným jazykem je španělsky s podílem 20%.
Existuje nějaký styl Gian Lorenzo Bernini, který návštěvníci preferují?
Ano, Melancholický (Emoční náboj): 29% návštěv oproti 11% katalogu.