Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Grahame Sydney na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Grahame Sydney: pohled kupujících
Kupující otevírají Boundary Road, Ida Valley častěji než jakýkoli jiný obraz od Grahame Sydney: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkového počtu. Následují Paul Aubin a Standing Nude Ii. Grahame Sydney získal celkem 4 700 návštěv: 800 na stránce umělce a 3 900 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 60% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 000 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (79%) a telefony (21%). Výsledek je jasný: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 27% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.
Grahame Sydney: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Grahame Sydney s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 návštěv · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 návštěv · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 návštěv · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 návštěv · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 návštěv · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 návštěv · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 návštěv · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 návštěv · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 návštěv · 2,0%
-
10
Killing House
100 návštěv · 2,0%
Jak se mění počet návštěv stránky Grahame Sydney podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 3 300 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Grahame Sydney?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Grahame Sydney odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 10,2% |
| Měkké stínění | 12,0% | 26,5% |
| Střední jas | 34,0% | 36,7% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 18,4% |
| Luminózní | 12,0% | 8,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 57,1% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 16,3% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 12,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 84,4% | 87,5% |
| Zemité tóny | 9,4% | 4,2% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 4,2% |
| Monochromní | 3,1% | 4,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,0% | 55,1% |
| Vyvážená | 34,0% | 24,5% |
| Živobylé | 22,0% | 20,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 6,1% |
| Jemný | 6,0% | 6,1% |
| Vyvážený | 14,0% | 16,3% |
| Výrazný | 28,0% | 22,4% |
| Prohlášení | 42,0% | 49,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 30,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,0% | 12,2% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 10,2% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 38,8% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 8,2% |
Která díla Grahame Sydney zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Grahame Sydney podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 700 | 78,7% |
| telefony | 1 000 | 21,3% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Grahame Sydney?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Grahame Sydney a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 200 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O Grahame Sydney na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Grahame Sydney má nejvíce prohlédnutí?
- Boundary Road, Ida Valley: 400 prohlédnutí, což představuje 8% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Grahame Sydney?
- 4 700 návštěv za dvanáct měsíců, 800 na stránce umělce a 3 900 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Grahame Sydney?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (79%) a telefony (21%); na prvním místě je počítače se zastoupením 79%.
Jaký styl malby od Grahame Sydney přitahuje kupující?
- Obrazy typu Měkké stínění (Jasnost světla): 27% návštěv, 12% katalogu.