Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gunnar Berg na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gunnar Berg: pohled kupujících
Kupující otevírají Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord) častěji než jakýkoli jiný obraz od Gunnar Berg: 900 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 32% celkového počtu. Následují From Svolvær Harbor a Svolvær. Gunnar Berg získal celkem 2 800 návštěv: 400 na stránce umělce a 2 400 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 78% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 500 návštěv. Výsledek je jasný: Dramatický (Emoční náboj) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 33% katalogu.
Gunnar Berg: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Gunnar Berg s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord)
900 návštěv · 32,1%
-
2
From Svolvær Harbor
600 návštěv · 21,4%
-
3
Svolvær, 1889
400 návštěv · 14,3%
-
4
Untitled (AQRR5V)
400 návštěv · 14,3%
-
5
Fra Svolvær, 1889
300 návštěv · 10,7%
-
6
Norwegian Sjekter ved Nordlandskysten
100 návštěv · 3,6%
-
7
Fra Svolvær i Lofoten ( From Svolvaer in Lofoten, Norway)
100 návštěv · 3,6%
Jak se mění počet návštěv stránky Gunnar Berg podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 700 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Gunnar Berg?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Gunnar Berg odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 75,0% |
| Pokojný | 33,3% | 25,0% |
| Klidná | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,7% | 10,7% |
| Střední jas | 69,2% | 67,9% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 21,4% |
| Luminózní | 15,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 61,5% | 60,7% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 39,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 61,1% |
| Neutrální tóny | 28,6% | 38,9% |
| Pastelové barvy | 28,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,8% | 57,1% |
| Vyvážená | 30,8% | 42,9% |
| Živobylé | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 25,0% |
| Vyvážený | 23,1% | 28,6% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 23,1% | 46,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,8% | 35,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 15,4% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 10,7% |
Která díla Gunnar Berg zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trollfjordslaget (The Battl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 100 |
| Fra Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishingboats in the Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Gravferd i Lofoten (Burial… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House and Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reine kirkegård ( Reine gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing vessels at Reine, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fra Svolvær i Lofoten ( Fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Gunnar Berg?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Gunnar Berg a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O Gunnar Berg na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Gunnar Berg má nejvíce prohlédnutí?
- Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord): 900 prohlédnutí, což představuje 32% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Gunnar Berg?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 2 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Gunnar Berg přitahuje kupující?
- Obrazy typu Dramatický (Emoční náboj): 75% návštěv, 33% katalogu.