Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gunning King na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gunning King: pohled kupujících
Kupující otevírají Market Day častěji než jakýkoli jiný obraz od Gunning King: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 4% celkového počtu. Následují Wild Flowers a Autumn. Gunning King získal celkem 11 000 návštěv: 900 na stránce umělce a 10 100 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 10 300 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (98%) a telefony (2%). Výsledek je jasný: Živobylé (Intenzita barev) si připomíná 13% návštěv, přestože tvoří pouze 2% katalogu.
Gunning King: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Gunning King s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Market Day
400 návštěv · 3,8%
-
2
Wild Flowers
400 návštěv · 3,8%
-
3
Autumn, 1933
300 návštěv · 2,9%
-
4
Landscape and Cloud Study, 1921
300 návštěv · 2,9%
-
5
A Brown Cow
300 návštěv · 2,9%
-
6
A Cow Eating
300 návštěv · 2,9%
-
7
Saturday Afternoon, 1892
200 návštěv · 1,9%
-
8
A Sunny Day, 1920
200 návštěv · 1,9%
-
9
Hampshire Meads, 1931
200 návštěv · 1,9%
-
10
Forest Scene, 1930
200 návštěv · 1,9%
Jak se mění počet návštěv stránky Gunning King podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 800 | 9 500 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Gunning King?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Gunning King odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 6,7% |
| Měkké stínění | 24,0% | 19,2% |
| Střední jas | 44,0% | 44,2% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 27,9% |
| Luminózní | 4,0% | 1,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 14,4% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 51,0% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 26,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 8,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 59,0% | 56,0% |
| Zemité tóny | 41,0% | 38,7% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 5,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 9,6% |
| Vyvážená | 78,0% | 76,9% |
| Živobylé | 2,0% | 13,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 1,9% |
| Jemný | 16,0% | 23,1% |
| Vyvážený | 10,0% | 15,4% |
| Výrazný | 32,0% | 30,8% |
| Prohlášení | 36,0% | 28,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 1,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 1,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 11,5% |
| Silná barevná jednotnost | 58,0% | 58,7% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 26,0% |
Která díla Gunning King zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturday Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hide and Seek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Harting Church, West Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sheep Grazing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cows and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in Purple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Gunning King podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 10 800 | 98,2% |
| telefony | 200 | 1,8% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Gunning King?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Gunning King a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 300 |
O Gunning King na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Gunning King má nejvíce prohlédnutí?
- Market Day: 400 prohlédnutí, což představuje 4% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Gunning King?
- 11 000 návštěv za dvanáct měsíců, 900 na stránce umělce a 10 100 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Gunning King?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (98%) a telefony (2%); na prvním místě je počítače se zastoupením 98%.
Jaký styl malby od Gunning King přitahuje kupující?
- Obrazy typu Živobylé (Intenzita barev): 13% návštěv, 2% katalogu.