Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustave Boulanger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gustave Boulanger: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Gustave Boulanger na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Une marchande de bijoux a pompeii: 400 prohlídek, což představuje 29% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: A woman with an urn a Hercules at the Feet of Omphale. Gustave Boulanger celkem zaznamenal 1 900 návštěv, z toho 800 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 600 návštěvami. Kupující mají sklon k Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): tvoří to 79% návštěv, oproti 29% v katalogu umělce.
8 obrazů umělce Gustave Boulanger, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 8 obrazů autora Gustave Boulanger, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Une marchande de bijoux a pompeii
400 návštěv · 28,6%
-
2
A woman with an urn
400 návštěv · 28,6%
-
3
Hercules at the Feet of Omphale, 1861
100 návštěv · 7,1%
-
4
A tale of 1001 nights
100 návštěv · 7,1%
-
5
La fille de ferme
100 návštěv · 7,1%
-
6
The flower girl
100 návštěv · 7,1%
-
7
Reception of an emir
100 návštěv · 7,1%
-
8
The slave market
100 návštěv · 7,1%
Jaký zájem si měsíčně získává Gustave Boulanger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 000 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Gustave Boulanger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Gustave Boulanger?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,7% | 7,1% |
| Měkké stínění | 35,7% | 78,6% |
| Střední jas | 46,4% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 3,6% | 0,0% |
| Luminózní | 3,6% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,7% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 32,1% | 7,1% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,6% | 78,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 29,2% | 78,6% |
| Zemité tóny | 54,2% | 21,4% |
| Neutrální tóny | 12,5% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,7% | 0,0% |
| Vyvážená | 53,6% | 28,6% |
| Živobylé | 35,7% | 71,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,6% | 0,0% |
| Jemný | 3,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,6% | 0,0% |
| Výrazný | 32,1% | 28,6% |
| Prohlášení | 57,1% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 85,7% |
| Jednotná paleta | 17,9% | 14,3% |
Které obrazy od Gustave Boulanger jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theatrical Rehearsal in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phryne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules at the Feet of Omp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Garnier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Galatea and the Shepherd Ac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tour Saint-Jacques, Ret… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The flower girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Pleasant Hours in the House… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Rotonde de la Villette E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une marchande de bijoux a p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Gustave Boulanger?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| litevsky | 300 | 50,0% |
| česky | 100 | 16,7% |
| anglicky | 100 | 16,7% |
| francouzsky | 100 | 16,7% |
Kolik je denní návštěvnost u Gustave Boulanger a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Gustave Boulanger: časté dotazy
Které obrazy od Gustave Boulanger jsou nejžádanější?
- Une marchande de bijoux a pompeii vede s 400 návštěvami (29% z celkového počtu zobrazení Gustave Boulanger). Výše uvedené pořadí ukazuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Gustave Boulanger?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Gustave Boulanger kupující preferují?
- Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 79% návštěv pro 29% katalogu.