Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harold Hopps na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Harold Hopps: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Higher Bebington, Wirral častěji než jakýkoli jiný obraz od Harold Hopps: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% celkového počtu. Následují Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 a Wallasey Mill, Wirral. Harold Hopps získal celkem 5 100 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 3 600 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 29% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 3 700 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (69%), telefony (29%) a tablety (2%). Výsledek je jasný: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 63% návštěv, přestože tvoří pouze 16% katalogu.
Harold Hopps: 10 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
10 obrazů autora Harold Hopps s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1 200 návštěv · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 návštěv · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 návštěv · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 návštěv · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 návštěv · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 návštěv · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 návštěv · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 návštěv · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 návštěv · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 návštěv · 3,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Harold Hopps podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 400 | 300 |
| Říj 2026 | 200 | 300 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Harold Hopps?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Harold Hopps odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 0,0% |
| Střední jas | 16,0% | 63,0% |
| Jasná rovnováha | 76,0% | 37,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 6,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 38,9% |
| Vyvážená | 68,0% | 61,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 1,8% |
| Výrazný | 26,0% | 7,4% |
| Prohlášení | 66,0% | 90,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 54,0% | 57,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 24,0% | 18,5% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 9,3% |
| Silná barevná jednotnost | 8,0% | 14,8% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Harold Hopps zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Harold Hopps podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 500 | 68,6% |
| telefony | 1 500 | 29,4% |
| tablety | 100 | 2,0% |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Harold Hopps?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Harold Hopps a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 500 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 900 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 700 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 400 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 800 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 900 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 500 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O Harold Hopps na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Harold Hopps má nejvíce prohlédnutí?
- Higher Bebington, Wirral: 1 200 prohlédnutí, což představuje 22% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Harold Hopps?
- 5 100 návštěv za dvanáct měsíců, 1 500 na stránce umělce a 3 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Harold Hopps?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (69%), telefony (29%) a tablety (2%); na prvním místě je počítače se zastoupením 69%.
Jaký styl malby od Harold Hopps přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Střední jas (Jasnost světla): 63% návštěv, 16% katalogu.