Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri Gervex na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henri Gervex: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Henri Gervex na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Rolla: 400 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Portrait of Tsarina Alexandra a The Salon Jury. Henri Gervex celkem zaznamenal 3 500 návštěv, z toho 1 200 na stránce umělce a 2 300 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 60% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 2 200 návštěvami. Kupující prohlížejí počítače (80%), telefony (17%) a tablety (3%). Kupující mají sklon k Prohlášení (Kontrast): tvoří to 81% návštěv, oproti 56% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Henri Gervex, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Henri Gervex, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Rolla
400 návštěv · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 návštěv · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 návštěv · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 návštěv · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 návštěv · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 návštěv · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 návštěv · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 návštěv · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 návštěv · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 návštěv · 3,8%
Jaký zájem si měsíčně získává Henri Gervex?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 500 |
| Srp 2026 | 200 | 300 |
| Zář 2026 | 300 | 500 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Henri Gervex?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Henri Gervex?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,9% | 15,4% |
| Měkké stínění | 29,3% | 23,1% |
| Střední jas | 39,0% | 61,5% |
| Jasná rovnováha | 7,3% | 0,0% |
| Luminózní | 2,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,5% | 61,5% |
| Jemné odstíny | 24,4% | 23,1% |
| Vyvážená jemnost | 12,2% | 15,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,9% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 61,0% | 57,7% |
| Vyvážená | 36,6% | 42,3% |
| Živobylé | 2,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 17,1% | 7,7% |
| Vyvážený | 9,8% | 11,5% |
| Výrazný | 14,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 56,1% | 80,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,3% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 24,4% | 26,9% |
| Vyvážená harmonie | 17,1% | 11,5% |
| Silná barevná jednotnost | 36,6% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 14,6% | 19,2% |
Které obrazy od Henri Gervex jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Henri Gervex?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefony | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Henri Gervex?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Henri Gervex a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 200 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Henri Gervex: časté dotazy
Které obrazy od Henri Gervex jsou nejžádanější?
- Rolla vede s 400 návštěvami (15% z celkového počtu zobrazení Henri Gervex). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Henri Gervex?
- 3 500 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na stránce umělce a 2 300 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Henri Gervex?
- Kupující prohlížejí na počítače (80%), telefony (17%) a tablety (3%); počítače představují 80% návštěv.
Který typ obrazů od Henri Gervex kupující preferují?
- Prohlášení (Kontrast): 81% návštěv pro 56% katalogu.