Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Redmore na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Redmore: údaje, které mají význam
Vessels at Sea je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Henry Redmore: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt a The Barque 'Canton' Abandoned. Celkem 3 000 návštěv: 1 000 na stránce umělce a 2 000 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (83%) a telefony (17%). Ztlumené (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 59% návštěv, 47% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Henry Redmore podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Henry Redmore, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Vessels at Sea
200 návštěv · 9,1%
-
2
Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt
200 návštěv · 9,1%
-
3
The Barque 'Canton' Abandoned
200 návštěv · 9,1%
-
4
Vessels off a Coastline
200 návštěv · 9,1%
-
5
Fire at Sea
200 návštěv · 9,1%
-
6
Seascape
200 návštěv · 9,1%
-
7
Great yarmouth shipping scene, norfolk
100 návštěv · 4,5%
-
8
Fishing Boats with White Cliffs
100 návštěv · 4,5%
-
9
The Humber and Spurn Point
100 návštěv · 4,5%
-
10
Boats off Whitby, North Yorkshire
100 návštěv · 4,5%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Henry Redmore?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 400 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Henry Redmore?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Henry Redmore?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,8% | 9,1% |
| Měkké stínění | 11,8% | 18,2% |
| Střední jas | 23,5% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 47,1% | 45,5% |
| Luminózní | 8,8% | 9,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,1% | 59,1% |
| Jemné odstíny | 38,2% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 11,8% | 13,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,9% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 80,8% | 81,2% |
| Zemité tóny | 15,4% | 18,8% |
| Tmavé tóny | 3,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 55,9% | 63,6% |
| Vyvážená | 35,3% | 31,8% |
| Živobylé | 8,8% | 4,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,7% | 9,1% |
| Vyvážený | 17,6% | 18,2% |
| Výrazný | 26,5% | 22,7% |
| Prohlášení | 41,2% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,6% | 22,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 14,7% | 22,7% |
| Silná barevná jednotnost | 29,4% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 18,2% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Henry Redmore?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Shipping Off the Coast in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ship at a Quayside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ships off the Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Morning after the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great yarmouth shipping sce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Estuary Scene with Coastal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Baidar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Dagmar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Henry Redmore?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 500 | 83,3% |
| telefony | 500 | 16,7% |
Jaké je rozdělení diváků Henry Redmore podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Henry Redmore a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Henry Redmore
Který obraz od Henry Redmore má nejvíce zhlédnutí?
- Vessels at Sea, s 200 návštěvami nebo 9% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Henry Redmore na AllPaintingsStore.com?
- 3 000 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 2 000 u obrazů).
Prohlíží se profil Henry Redmore častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (83%) a telefony (17%); nejvíce je využívá počítače s podílem 83%.
Existuje nějaký styl Henry Redmore, který návštěvníci preferují?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 59% návštěv oproti 47% katalogu.