Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hugh Cameron Wilson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hugh Cameron Wilson: údaje, které mají význam
The Flight of the Seagulls je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Hugh Cameron Wilson: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 13% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Little Housewife a Male Nude. Celkem 4 000 návštěv: 1 400 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Pokles o 57% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 900 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (70%), telefony (28%) a tablety (2%). Ztlumené (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 47% návštěv, 24% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Hugh Cameron Wilson podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Hugh Cameron Wilson, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Flight of the Seagulls, 1901
400 návštěv · 13,3%
-
2
The Little Housewife
400 návštěv · 13,3%
-
3
Male Nude, 1909
400 návštěv · 13,3%
-
4
The Bait Gatherers, 1882
200 návštěv · 6,7%
-
5
Male Nude, 1909
200 návštěv · 6,7%
-
6
On the Riviera
200 návštěv · 6,7%
-
7
'I care na tae spin'
200 návštěv · 6,7%
-
8
Shepherd and Sheep, 1882
100 návštěv · 3,3%
-
9
A Lonely Life, 1873
100 návštěv · 3,3%
-
10
The Mountain Shepherdess
100 návštěv · 3,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Hugh Cameron Wilson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 2 000 |
| Srp 2026 | 200 | 500 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Hugh Cameron Wilson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Hugh Cameron Wilson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 20,0% |
| Měkké stínění | 20,0% | 33,3% |
| Střední jas | 30,0% | 26,7% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 46,7% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 6,7% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 6,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,3% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 26,2% | 32,0% |
| Tmavé tóny | 9,5% | 8,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 46,7% |
| Vyvážená | 58,0% | 50,0% |
| Živobylé | 10,0% | 3,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 26,7% |
| Jemný | 24,0% | 26,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 3,3% |
| Výrazný | 20,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 24,0% | 23,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 6,7% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 26,7% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Hugh Cameron Wilson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Girl Sewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lonely Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pet Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buttercups and Daisies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mountain Shepherdess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Going to the Hay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Hugh Cameron Wilson?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 70,0% |
| telefony | 1 100 | 27,5% |
| tablety | 100 | 2,5% |
Jaké je rozdělení diváků Hugh Cameron Wilson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Hugh Cameron Wilson a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Hugh Cameron Wilson
Který obraz od Hugh Cameron Wilson má nejvíce zhlédnutí?
- The Flight of the Seagulls, s 400 návštěvami nebo 13% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Hugh Cameron Wilson na AllPaintingsStore.com?
- 4 000 za dvanáct měsíců (1 400 na stránce umělce, 2 600 u obrazů).
Prohlíží se profil Hugh Cameron Wilson častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (70%), telefony (28%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 70%.
Existuje nějaký styl Hugh Cameron Wilson, který návštěvníci preferují?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 47% návštěv oproti 24% katalogu.