Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Isack van Ostade na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Isack van Ostade: pohled kupujících
Kupující otevírají The Cut Pig častěji než jakýkoli jiný obraz od Isack van Ostade: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Následují Travellers Halting at an Inn a I - (45CanDet). Isack van Ostade získal celkem 2 000 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 900 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 67% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Zář 2026: 900 návštěv. Výsledek je jasný: Nostalgický (Atmosféra) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 34% katalogu.
Isack van Ostade: 8 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
8 obrazů autora Isack van Ostade s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Isack van Ostade podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
800
100
Říj 2026
200
100
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Isack van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Isack van Ostade odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
34,3%
71,4%
Zemité tóny
45,7%
0,0%
Dramatický
17,1%
28,6%
Pokojný
2,9%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
31,4%
14,3%
Pohodlné a uklidňující
20,0%
42,9%
Závažný a tklivý
22,9%
0,0%
Hravý
11,4%
14,3%
Klidná
5,7%
0,0%
Dramatický
0,0%
28,6%
Energický
2,9%
0,0%
Radostný
2,9%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
34,0%
36,4%
Měkké stínění
16,0%
27,3%
Střední jas
36,0%
27,3%
Jasná rovnováha
10,0%
9,1%
Luminózní
4,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
27,3%
Jemné odstíny
54,0%
45,5%
Vyvážená jemnost
24,0%
27,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
68,8%
88,9%
Neutrální tóny
22,9%
11,1%
Monochromní
4,2%
0,0%
Tmavé tóny
2,1%
0,0%
Pastelové barvy
2,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,0%
45,5%
Vyvážená
62,0%
54,5%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
0,0%
Jemný
14,0%
27,3%
Vyvážený
12,0%
9,1%
Výrazný
16,0%
18,2%
Prohlášení
34,0%
45,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
18,2%
Vyvážená harmonie
10,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
30,0%
9,1%
Jednotná paleta
52,0%
45,5%
Která díla Isack van Ostade zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Country inn with horse and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sportsmen Halting at an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rustic Merry-Making
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nightly Stop of a Peasant C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village School
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crossing the Ford
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Travellers Halting before a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants and musicians outs…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Isack van Ostade?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
200
66,7%
anglicky
100
33,3%
Kolik denních návštěv má Isack van Ostade a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
100
čt 5 Lis
300
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
500
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
200
čt 26 Lis (předpověď)
600
O Isack van Ostade na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Isack van Ostade má nejvíce prohlédnutí?
The Cut Pig: 200 prohlédnutí, což představuje 18% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Isack van Ostade?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců, 1 100 na stránce umělce a 900 u obrazů.
Jaký styl malby od Isack van Ostade přitahuje kupující?
Obrazy typu Nostalgický (Atmosféra): 71% návštěv, 34% katalogu.