Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce István Nagy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
István Nagy: pohled kupujících
Kupující otevírají Newspaper Reader častěji než jakýkoli jiný obraz od István Nagy: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Následují Swiss-capped Self-portrait a Reader. István Nagy získal celkem 4 000 návštěv: 500 na stránce umělce a 3 500 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 3 400 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (90%) a telefony (10%). Výsledek je jasný: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 47% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
István Nagy: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora István Nagy s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Newspaper Reader
200 návštěv · 4,7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 návštěv · 4,7%
-
3
Reader
200 návštěv · 4,7%
-
4
Drinking Girl
200 návštěv · 4,7%
-
5
On A Waterfront
200 návštěv · 4,7%
-
6
Little Girl
100 návštěv · 2,3%
-
7
Hill Landscape
100 návštěv · 2,3%
-
8
Autumn In Bakony
100 návštěv · 2,3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 návštěv · 2,3%
-
10
Cows Between Trees
100 návštěv · 2,3%
Jak se mění počet návštěv stránky István Nagy podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 3 200 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora István Nagy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora István Nagy odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 46,5% |
| Měkké stínění | 28,0% | 25,6% |
| Střední jas | 32,0% | 18,6% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 9,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,0% | 25,6% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 37,2% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 34,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 2,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,8% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 12,5% |
| Neutrální tóny | 4,2% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 48,0% | 39,5% |
| Vyvážená | 40,0% | 46,5% |
| Živobylé | 12,0% | 14,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 14,0% |
| Jemný | 24,0% | 20,9% |
| Vyvážený | 18,0% | 11,6% |
| Výrazný | 18,0% | 23,3% |
| Prohlášení | 22,0% | 30,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 26,0% | 25,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 18,6% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 20,9% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 27,9% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 7,0% |
Která díla István Nagy zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika István Nagy podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 600 | 90,0% |
| telefony | 400 | 10,0% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující István Nagy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má István Nagy a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O István Nagy na AllPaintingsStore.com
Který obraz od István Nagy má nejvíce prohlédnutí?
- Newspaper Reader: 200 prohlédnutí, což představuje 5% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou István Nagy?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 3 500 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci István Nagy?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (90%) a telefony (10%); na prvním místě je počítače se zastoupením 90%.
Jaký styl malby od István Nagy přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nejtmavší (Jasnost světla): 47% návštěv, 36% katalogu.