Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ivan Lorraine Albright na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ivan Lorraine Albright: údaje, které mají význam
To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ivan Lorraine Albright: 1 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Picture of Dorian Gray a The Temptation of St. Anthony. Celkem 3 300 návštěv: 1 700 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Nárůst o 200% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (67%) a telefony (33%). Vyvážená (Intenzita barev) je preferovaným stylem: 32% návštěv, 8% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Ivan Lorraine Albright podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Ivan Lorraine Albright, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře), 1941
1 400 návštěv · 37,8%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
1 100 návštěv · 29,7%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 návštěv · 2,7%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 návštěv · 2,7%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 návštěv · 2,7%
-
6
Poor Room, 1963
100 návštěv · 2,7%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 návštěv · 2,7%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 návštěv · 2,7%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 návštěv · 2,7%
-
10
The Lineman, 1927
100 návštěv · 2,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Ivan Lorraine Albright?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
| Říj 2026 | 1 000 | 200 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Ivan Lorraine Albright?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Ivan Lorraine Albright?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 61,5% | 51,3% |
| Měkké stínění | 30,8% | 48,6% |
| Střední jas | 5,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 76,9% | 59,5% |
| Jemné odstíny | 20,5% | 40,5% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 89,7% | 67,6% |
| Vyvážená | 7,7% | 32,4% |
| Živobylé | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,2% | 40,5% |
| Jemný | 15,4% | 5,4% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 25,6% | 40,5% |
| Prohlášení | 23,1% | 13,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,9% | 51,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,5% | 5,4% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 37,8% |
| Silná barevná jednotnost | 17,9% | 5,4% |
| Jednotná paleta | 7,7% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Ivan Lorraine Albright?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| To, co jsem měl udělat, jse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| I Walk To and Fro Through C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Face from Georgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| I Drew A Picture in the San… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lineman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Love Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Ivan Lorraine Albright?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 200 | 66,7% |
| telefony | 1 100 | 33,3% |
Jaké je rozdělení diváků Ivan Lorraine Albright podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 300 | 42,9% |
| Chinese | 200 | 28,6% |
| španělsky | 100 | 14,3% |
| nizozemsky | 100 | 14,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Ivan Lorraine Albright a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 500 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 200 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 400 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 400 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 400 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na Ivan Lorraine Albright
Který obraz od Ivan Lorraine Albright má nejvíce zhlédnutí?
- To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře), s 1 400 návštěvami nebo 38% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Ivan Lorraine Albright na AllPaintingsStore.com?
- 3 300 za dvanáct měsíců (1 700 na stránce umělce, 1 600 u obrazů).
Prohlíží se profil Ivan Lorraine Albright častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (67%) a telefony (33%); nejvíce je využívá počítače s podílem 67%.
Existuje nějaký styl Ivan Lorraine Albright, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 32% návštěv oproti 8% katalogu.