Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ivan Ivanovič Šiškin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ivan Ivanovič Šiškin: pohled kupujících
Kupující otevírají Utrá v borové숲ě častěji než jakýkoli jiný obraz od Ivan Ivanovič Šiškin: 3 000 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Následují Morning in a Pine Forest a Oak Grove. Ivan Ivanovič Šiškin získal celkem 74 300 návštěv: 17 500 na stránce umělce a 56 800 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 88% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 34 700 návštěv. Prohlížejí si v anglicky (20%), italsky (11%) a francouzsky (10%). Přicházejí z Estonsko (16%), Chorvatsko (9%) a Itálie (9%). Počet návštěv podle zařízení: počítače (74%), telefony (24%) a tablety (2%). Výsledek je jasný: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 40% návštěv, přestože tvoří pouze 22% katalogu.
Ivan Ivanovič Šiškin: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Ivan Ivanovič Šiškin s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Ivan Ivanovič Šiškin podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
1 500
Čec 2026
4 200
30 500
Srp 2026
2 900
10 300
Zář 2026
10 300
14 500
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Ivan Ivanovič Šiškin odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
60,0%
59,9%
Klidná atmosféra
40,0%
23,8%
Mystický
0,0%
10,8%
Elegance
0,0%
3,6%
Přírodní
0,0%
1,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
80,0%
79,4%
Melancholický
20,0%
11,2%
Klidná
0,0%
9,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
15,1%
Měkké stínění
22,0%
39,6%
Střední jas
32,0%
29,0%
Jasná rovnováha
22,0%
11,7%
Luminózní
4,0%
4,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
27,3%
Jemné odstíny
36,0%
37,6%
Vyvážená jemnost
26,0%
25,9%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
9,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
56,0%
41,1%
Zemité tóny
28,0%
40,8%
Tmavé tóny
12,0%
16,5%
Monochromní
4,0%
1,2%
Pastelové barvy
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
30,9%
Vyvážená
52,0%
55,0%
Živobylé
8,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
4,7%
Jemný
20,0%
21,9%
Vyvážený
10,0%
12,2%
Výrazný
32,0%
21,8%
Prohlášení
32,0%
39,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
10,2%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
5,8%
Vyvážená harmonie
12,0%
7,5%
Silná barevná jednotnost
40,0%
54,0%
Jednotná paleta
30,0%
22,6%
Která díla Ivan Ivanovič Šiškin zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Utrá v borové숲ě
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
2 100
Backwoods
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
800
Sunny pine-tree (etude)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
In the forest of countess M…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
100
0
Fir forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
At the edge of a pine forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Morning in a Pine Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
1 200
Twilight. After Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
Firry forest (etude) - Ivan…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
200
The Path through the Woods,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
600
Jaké je rozdělení publika Ivan Ivanovič Šiškin podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 200
74,3%
telefony
17 700
23,8%
tablety
1 400
1,9%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 100
20,0%
italsky
1 200
11,4%
francouzsky
1 000
9,5%
estonsky
900
8,6%
polsky
800
7,6%
Chinese
800
7,6%
srbsky
600
5,7%
bulharsky
400
3,8%
rumunsky
400
3,8%
španělsky
300
2,9%
Kolik denních návštěv má Ivan Ivanovič Šiškin a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
1 300
ne 27 Zář
1 800
po 28 Zář
900
út 29 Zář
2 200
st 30 Zář
1 600
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
1 800
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
300
út 6 Říj
900
st 7 Říj
1 100
čt 8 Říj
1 600
pá 9 Říj
1 500
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
300
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj
800
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj
500
so 17 Říj (předpověď)
400
ne 18 Říj (předpověď)
400
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
600
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
O Ivan Ivanovič Šiškin na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Ivan Ivanovič Šiškin má nejvíce prohlédnutí?
Utrá v borové숲ě: 3 000 prohlédnutí, což představuje 5% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Ivan Ivanovič Šiškin?
74 300 návštěv za dvanáct měsíců, 17 500 na stránce umělce a 56 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Ivan Ivanovič Šiškin?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (74%), telefony (24%) a tablety (2%); na prvním místě je počítače se zastoupením 74%.
V jakých jazycích si kupující čtou o Ivan Ivanovič Šiškin?
V anglicky (20%), italsky (11%) a francouzsky (10%). anglicky: 20%.
Jaký styl malby od Ivan Ivanovič Šiškin přitahuje kupující?
Obrazy typu Měkké stínění (Jasnost světla): 40% návštěv, 22% katalogu.