Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Izsak Perlmutter na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Izsak Perlmutter: pohled kupujících
Kupující otevírají Lady At Rest častěji než jakýkoli jiný obraz od Izsak Perlmutter: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Následují Cleo In The Salon a Lady With Umbrella. Izsak Perlmutter získal celkem 2 000 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 50% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 300 návštěv. Výsledek je jasný: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připomíná 59% návštěv, přestože tvoří pouze 24% katalogu.
Izsak Perlmutter: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Izsak Perlmutter s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Lady At Rest
300 návštěv · 17,6%
-
2
Cleo In The Salon
300 návštěv · 17,6%
-
3
Lady With Umbrella
300 návštěv · 17,6%
-
4
Rákospalota Seamstress
200 návštěv · 11,8%
-
5
Girl Sitting In A Room
100 návštěv · 5,9%
-
6
Women Husking Pea
100 návštěv · 5,9%
-
7
Reading Girl
100 návštěv · 5,9%
-
8
On The Terrace
100 návštěv · 5,9%
-
9
Ships On The Danube At The Pillar Of The Chain Bridge
100 návštěv · 5,9%
-
10
Parlour
100 návštěv · 5,9%
Jak se mění počet návštěv stránky Izsak Perlmutter podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Izsak Perlmutter?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Izsak Perlmutter odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,3% | 5,9% |
| Měkké stínění | 36,6% | 58,8% |
| Střední jas | 31,7% | 29,4% |
| Jasná rovnováha | 17,1% | 5,9% |
| Luminózní | 7,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,0% | 41,2% |
| Jemné odstíny | 34,2% | 41,2% |
| Vyvážená jemnost | 21,9% | 17,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,9% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 59,4% | 92,3% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 7,7% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 6,2% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,2% | 23,5% |
| Vyvážená | 56,1% | 76,5% |
| Živobylé | 9,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,8% | 0,0% |
| Jemný | 12,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,3% | 0,0% |
| Výrazný | 19,5% | 35,3% |
| Prohlášení | 51,2% | 64,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,7% | 35,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,9% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 17,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 24,4% | 58,8% |
| Jednotná paleta | 4,9% | 0,0% |
Která díla Izsak Perlmutter zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady With Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Cleo In The Salon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| In The Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Ages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunny Street (Bruges) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in a Yellow Scarf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist’s Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Izsak Perlmutter?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Izsak Perlmutter a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O Izsak Perlmutter na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Izsak Perlmutter má nejvíce prohlédnutí?
- Lady At Rest: 300 prohlédnutí, což představuje 18% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Izsak Perlmutter?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 1 600 u obrazů.
Jaký styl malby od Izsak Perlmutter přitahuje kupující?
- Obrazy typu Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 59% návštěv, 24% katalogu.