Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacek Yerka na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacek Yerka: pohled kupujících
Kupující otevírají Shelves of Books (also known as Bibliotama) častěji než jakýkoli jiný obraz od Jacek Yerka: 2 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Následují Spring Labyrinth a The Angels' Kitchen. Jacek Yerka získal celkem 19 500 návštěv: 4 400 na stránce umělce a 15 100 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 71% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 12 900 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (66%), telefony (29%) a tablety (6%). Výsledek je jasný: Výrazný (Kontrast) si připomíná 48% návštěv, přestože tvoří pouze 28% katalogu.
Jacek Yerka: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Jacek Yerka s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Shelves of Books (also known as Bibliotama)
2 400 návštěv · 13,6%
-
2
Spring Labyrinth, 2004
1 300 návštěv · 7,4%
-
3
The Angels' Kitchen, 2005
800 návštěv · 4,5%
-
4
Back from Safari
700 návštěv · 4,0%
-
5
Back to Home
600 návštěv · 3,4%
-
6
Loading cities
400 návštěv · 2,3%
-
7
Learning Walk
300 návštěv · 1,7%
-
8
The Garden
300 návštěv · 1,7%
-
9
Strawberry garden
300 návštěv · 1,7%
-
10
Fences, 2014
300 návštěv · 1,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Jacek Yerka podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 800 | 11 100 |
| Srp 2026 | 1 200 | 3 900 |
| Zář 2026 | 1 400 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Jacek Yerka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Jacek Yerka odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 5,7% |
| Měkké stínění | 20,0% | 18,8% |
| Střední jas | 48,0% | 46,0% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 26,1% |
| Luminózní | 12,0% | 3,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 10,8% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 33,5% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 41,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 14,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,3% | 47,8% |
| Neutrální tóny | 31,7% | 33,6% |
| Přírodní motivy | 0,0% | 14,2% |
| Tmavé tóny | 14,6% | 3,0% |
| Pastelové barvy | 7,3% | 1,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 11,9% |
| Vyvážená | 68,0% | 66,5% |
| Živobylé | 20,0% | 21,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 2,3% |
| Jemný | 12,0% | 4,0% |
| Vyvážený | 16,0% | 9,1% |
| Výrazný | 28,0% | 47,7% |
| Prohlášení | 44,0% | 36,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 29,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 19,3% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 35,8% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 3,4% |
Která díla Jacek Yerka zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Epitaph - Jacek Yerka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Wegener's theory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back to Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Triptych - the left part | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathyscaphe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Swimming Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Back To Nature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Learning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Dead end | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych - the middle part | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Jacek Yerka podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 12 800 | 65,6% |
| telefony | 5 600 | 28,7% |
| tablety | 1 100 | 5,6% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Jacek Yerka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 1 200 | 50,0% |
| anglicky | 400 | 16,7% |
| italsky | 300 | 12,5% |
| španělsky | 200 | 8,3% |
| německy | 100 | 4,2% |
| polsky | 100 | 4,2% |
| turecky | 100 | 4,2% |
Kolik denních návštěv má Jacek Yerka a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 300 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 900 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 300 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 400 |
| čt 1 Říj | 500 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
O Jacek Yerka na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Jacek Yerka má nejvíce prohlédnutí?
- Shelves of Books (also known as Bibliotama): 2 400 prohlédnutí, což představuje 14% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Jacek Yerka?
- 19 500 návštěv za dvanáct měsíců, 4 400 na stránce umělce a 15 100 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Jacek Yerka?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (66%), telefony (29%) a tablety (6%); na prvním místě je počítače se zastoupením 66%.
Jaký styl malby od Jacek Yerka přitahuje kupující?
- Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 48% návštěv, 28% katalogu.