Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Bentley na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Bentley: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce James Bentley na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939: 300 prohlídek, což představuje 17% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Buckley Jubilee, 1994 a Tramway or Rail Exchange Sidings, Knowle Hill. James Bentley celkem zaznamenal 1 700 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 400 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 300 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 33% návštěv oproti 16% v katalogu umělce.
10 obrazů autora James Bentley, které návštěvníci otevírají nejčastěji
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora James Bentley, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939
300 návštěv · 16,7%
-
2
Buckley Jubilee, 1994, 1994
200 návštěv · 11,1%
-
3
Tramway or Rail Exchange Sidings, Knowle Hill
200 návštěv · 11,1%
-
4
Buckley Pot Seller
200 návštěv · 11,1%
-
5
Little Mountain – Ewloe Collieries, 1871, 1995
100 návštěv · 5,6%
-
6
Nineteenth Century Traffic Hazards on Lane End, Buckley, c.1890–1900
100 návštěv · 5,6%
-
7
Toc H, Buckley, Spring 1992
100 návštěv · 5,6%
-
8
J. B. Gregory's Colliery, c.1910
100 návštěv · 5,6%
-
9
Buckley Junction
100 návštěv · 5,6%
-
10
The Night Lodger, Trap Brickworks
100 návštěv · 5,6%
Jaký zájem si měsíčně získává James Bentley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora James Bentley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají návštěvníci James Bentley?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,1% | 11,1% |
| Střední jas | 32,6% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 42,9% | 55,6% |
| Luminózní | 18,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,1% | 5,6% |
| Jemné odstíny | 34,7% | 38,9% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 38,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 30,6% | 16,7% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 51,1% | 38,9% |
| Zemité tóny | 29,8% | 44,4% |
| Pastelové barvy | 10,6% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 8,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 4,1% | 5,6% |
| Vyvážená | 42,9% | 50,0% |
| Živobylé | 53,1% | 44,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,2% | 5,6% |
| Jemný | 44,9% | 38,9% |
| Vyvážený | 20,4% | 27,8% |
| Výrazný | 16,3% | 16,7% |
| Prohlášení | 10,2% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,3% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,4% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 16,3% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 6,1% | 5,6% |
Které obrazy od James Bentley jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buckley Jubilee, 1994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Snow in Late April, 1999, M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buckley Pot Seller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| And Now for the Tea Party (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choosin' a Name | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Brickworks, Elm Bran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Rollants Where are we ' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sealing a Bargain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Shiny Gold Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Knowle Hill Exchange Siding… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci James Bentley?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u James Bentley a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 300 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
James Bentley: časté dotazy
Které obrazy od James Bentley jsou nejžádanější?
- The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939 vede s 300 návštěvami (17% z celkového počtu zobrazení James Bentley). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o James Bentley?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 400 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od James Bentley preferují návštěvníci?
- Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 33% návštěv pro 16% katalogu.