Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Ferrier Pryde na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Ferrier Pryde: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce James Ferrier Pryde na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Monument: 100 prohlídek, což představuje 9% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Ellen Terry as Nance Oldfield a Lumber A Silhouette. James Ferrier Pryde celkem zaznamenal 1 200 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 900 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 100 návštěvami. Kupující mají sklon k Dramatický (Atmosféra): tvoří to 50% návštěv, oproti 17% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce James Ferrier Pryde, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora James Ferrier Pryde, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Monument, 1917
100 návštěv · 9,1%
-
2
Ellen Terry as Nance Oldfield, 1906
100 návštěv · 9,1%
-
3
Lumber A Silhouette, 1921
100 návštěv · 9,1%
-
4
An Ancient Harbour, 1923
100 návštěv · 9,1%
-
5
Cartouche, 1902
100 návštěv · 9,1%
-
6
The Slum, 1916
100 návštěv · 9,1%
-
7
Venetian Window, 1911
100 návštěv · 9,1%
-
8
The Great Doorway
100 návštěv · 9,1%
-
9
The Doctor, 1909
100 návštěv · 9,1%
-
10
Moll Cutpurse (The Roaring Girl), 1902
100 návštěv · 9,1%
Jaký zájem si měsíčně získává James Ferrier Pryde?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora James Ferrier Pryde?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující James Ferrier Pryde?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Elegance | 50,0% | 50,0% |
| Dramatický | 16,7% | 50,0% |
| Klidná atmosféra | 16,7% | 0,0% |
| Romantický | 16,7% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Melancholický | 50,0% | 50,0% |
| Klidná | 16,7% | 50,0% |
| Reflektivní | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 48,5% | 63,6% |
| Měkké stínění | 36,4% | 27,3% |
| Střední jas | 15,2% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 54,5% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 30,3% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 15,2% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 69,7% | 90,9% |
| Vyvážená | 30,3% | 9,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,1% | 18,2% |
| Jemný | 30,3% | 36,4% |
| Vyvážený | 12,1% | 18,2% |
| Výrazný | 24,2% | 9,1% |
| Prohlášení | 21,2% | 18,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,2% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Které obrazy od James Ferrier Pryde jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autorportrét jako 'Scarron' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Allegory The 'Victory' Mono… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nevyřízené dílo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Unknown Corner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ellen Terry as Nance Oldfie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující James Ferrier Pryde?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u James Ferrier Pryde a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
James Ferrier Pryde: časté dotazy
Které obrazy od James Ferrier Pryde jsou nejžádanější?
- Monument vede s 100 návštěvami (9% z celkového počtu zobrazení James Ferrier Pryde). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o James Ferrier Pryde?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 900 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od James Ferrier Pryde kupující preferují?
- Dramatický (Atmosféra): 50% návštěv pro 17% katalogu.