Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Stark na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Stark: údaje, které mají význam
Landscape With A Cottage je nejčastěji prohlíženým dílem umělce James Stark: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Sheep Washing a Travellers On A Wooded Track. Celkem 3 100 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 800 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (97%) a telefony (3%). Jednotná paleta (Harmonie barev) je preferovaným stylem: 58% návštěv, 38% katalogu.
Top 10 obrazů umělce James Stark podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz James Stark, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Landscape With A Cottage
200 návštěv · 6,5%
-
2
Sheep Washing
200 návštěv · 6,5%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 návštěv · 6,5%
-
4
Milking The Cows
200 návštěv · 6,5%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 návštěv · 3,2%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 návštěv · 3,2%
-
7
Distant View Of Windsor
100 návštěv · 3,2%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 návštěv · 3,2%
-
9
The Edge Of A Wood
100 návštěv · 3,2%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 návštěv · 3,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky James Stark?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 2 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora James Stark?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora James Stark?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 9,7% |
| Měkké stínění | 30,0% | 29,0% |
| Střední jas | 54,0% | 45,2% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 16,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 9,7% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 32,3% |
| Vyvážená jemnost | 34,0% | 48,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 9,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,9% | 52,2% |
| Neutrální tóny | 40,6% | 34,8% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 13,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 12,9% |
| Vyvážená | 66,0% | 77,4% |
| Živobylé | 10,0% | 9,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 3,2% |
| Jemný | 8,0% | 3,2% |
| Vyvážený | 6,0% | 16,1% |
| Výrazný | 22,0% | 16,1% |
| Prohlášení | 64,0% | 61,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 6,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 3,2% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 3,2% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 29,0% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 58,1% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora James Stark?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Road Scene At Intwood, Norf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footbridge Over A Stream, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Lane With Cottages A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With A Path Betwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep Washing, Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lloyd's Pulpit, Festiniog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape With Figures At A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a James Stark?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 96,8% |
| telefony | 100 | 3,2% |
Jaké je rozdělení diváků James Stark podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u James Stark a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na James Stark
Který obraz od James Stark má nejvíce zhlédnutí?
- Landscape With A Cottage, s 200 návštěvami nebo 6% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má James Stark na AllPaintingsStore.com?
- 3 100 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 2 600 u obrazů).
Prohlíží se profil James Stark častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (97%) a telefony (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 97%.
Existuje nějaký styl James Stark, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 58% návštěv oproti 38% katalogu.