Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Walsham Baldock na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Walsham Baldock: pohled kupujících
Kupující otevírají Study of Cattle častěji než jakýkoli jiný obraz od James Walsham Baldock: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 27% celkového počtu. Následují Landscape with Men and Cattle a Forest Scene with Deer. James Walsham Baldock získal celkem 1 600 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 600 návštěv. Výsledek je jasný: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 26% katalogu.
James Walsham Baldock: 8 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
8 obrazů autora James Walsham Baldock s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Study of Cattle, 1890
300 návštěv · 27,3%
-
2
Landscape with Men and Cattle
200 návštěv · 18,2%
-
3
Forest Scene with Deer, 1863
100 návštěv · 9,1%
-
4
Study of Three Horses in a Landscape, 1879
100 návštěv · 9,1%
-
5
Cows in the Shadow of a Tree, 1861
100 návštěv · 9,1%
-
6
Four Pupils of the Pestalozzian School
100 návštěv · 9,1%
-
7
On the Scottish Moors, 1889
100 návštěv · 9,1%
-
8
Landscape near Worksop Manor Park, Nottinghamshire, 1894
100 návštěv · 9,1%
Jak se mění počet návštěv stránky James Walsham Baldock podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora James Walsham Baldock?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora James Walsham Baldock odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,0% | 9,1% |
| Měkké stínění | 26,1% | 36,4% |
| Střední jas | 34,8% | 27,3% |
| Jasná rovnováha | 26,1% | 27,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 13,0% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 60,9% | 54,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,1% | 27,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 54,5% |
| Tmavé tóny | 27,3% | 27,3% |
| Neutrální tóny | 27,3% | 18,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,4% | 18,2% |
| Vyvážená | 65,2% | 63,6% |
| Živobylé | 17,4% | 18,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,7% | 9,1% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 21,7% | 18,2% |
| Výrazný | 26,1% | 36,4% |
| Prohlášení | 43,5% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 73,9% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 26,1% | 36,4% |
Která díla James Walsham Baldock zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Three Horses in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Shadow of a Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep and Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men and Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující James Walsham Baldock?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má James Walsham Baldock a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O James Walsham Baldock na AllPaintingsStore.com
Který obraz od James Walsham Baldock má nejvíce prohlédnutí?
- Study of Cattle: 300 prohlédnutí, což představuje 27% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou James Walsham Baldock?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 1 100 u obrazů.
Jaký styl malby od James Walsham Baldock přitahuje kupující?
- Obrazy typu Měkké stínění (Jasnost světla): 36% návštěv, 26% katalogu.