Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Frans Van Dael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Frans Van Dael: pohled kupujících
Kupující otevírají Basket of Fruit častěji než jakýkoli jiný obraz od Jan Frans Van Dael: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Následují Flower Piece a VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES. Jan Frans Van Dael získal celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 67% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 900 návštěv. Výsledek je jasný: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 84% katalogu.
Jan Frans Van Dael: 9 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
9 obrazů autora Jan Frans Van Dael s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 návštěv · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 návštěv · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 návštěv · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 návštěv · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 návštěv · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 návštěv · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 návštěv · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 návštěv · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 návštěv · 8,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Jan Frans Van Dael podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Jan Frans Van Dael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Jan Frans Van Dael odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 84,2% | 100,0% |
| Měkké stínění | 10,5% | 0,0% |
| Střední jas | 5,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,3% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 31,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 42,1% | 41,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 63,2% | 66,7% |
| Vyvážená | 36,8% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,5% | 16,7% |
| Jemný | 36,8% | 33,3% |
| Vyvážený | 26,3% | 33,3% |
| Výrazný | 21,1% | 16,7% |
| Prohlášení | 5,3% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,1% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 15,8% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 57,9% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Jan Frans Van Dael zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vase Of Flowers On A Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Jan Frans Van Dael?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Kolik denních návštěv má Jan Frans Van Dael a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
O Jan Frans Van Dael na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Jan Frans Van Dael má nejvíce prohlédnutí?
- Basket of Fruit: 200 prohlédnutí, což představuje 17% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 9 obrazů.
Jak velkou je komunitou Jan Frans Van Dael?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 900 u obrazů.
Jaký styl malby od Jan Frans Van Dael přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nejtmavší (Jasnost světla): 100% návštěv, 84% katalogu.