Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Janis Rozentāls na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Janis Rozentāls: pohled kupujících
Kupující otevírají Nāve častěji než jakýkoli jiný obraz od Janis Rozentāls: 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 22% celkového počtu. Následují Princess with a Monkey a Ģimene Siguldā. Janis Rozentāls získal celkem 4 400 návštěv: 1 000 na stránce umělce a 3 400 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 350% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 200 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (66%), telefony (27%) a tablety (7%). Výsledek je jasný: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 64% návštěv, přestože tvoří pouze 39% katalogu.
Janis Rozentāls: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Janis Rozentāls s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Nāve, 1897
800 návštěv · 22,2%
-
2
Princess with a Monkey, 1913
600 návštěv · 16,7%
-
3
Ģimene Siguldā, 1913
600 návštěv · 16,7%
-
4
„Laidiet tos bērniņus pie manis”, Mets Jaunās sv. Ģertūdes baznīcas altārgleznai, 1910
300 návštěv · 8,3%
-
5
Veļas mazgātājas, 1904
200 návštěv · 5,6%
-
6
Saulesmeitas, 1912
200 návštěv · 5,6%
-
7
No kapsētas, 1895
200 návštěv · 5,6%
-
8
Mērijas Grosvaldes portrets, 1902
200 návštěv · 5,6%
-
9
Uz terases (Veranda Kapri), 1912
100 návštěv · 2,8%
-
10
Vīrietis ar papirosu (B. Borherts), 1901
100 návštěv · 2,8%
Jak se mění počet návštěv stránky Janis Rozentāls podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 700 |
| Srp 2026 | 200 | 200 |
| Zář 2026 | 300 | 1 500 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Janis Rozentāls?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Janis Rozentāls odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,5% | 30,6% |
| Měkké stínění | 25,8% | 44,4% |
| Střední jas | 35,5% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 3,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,8% | 8,3% |
| Jemné odstíny | 38,7% | 63,9% |
| Vyvážená jemnost | 25,8% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,7% | 2,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,6% | 85,0% |
| Tmavé tóny | 17,6% | 5,0% |
| Neutrální tóny | 11,8% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,3% | 11,1% |
| Vyvážená | 61,3% | 86,1% |
| Živobylé | 6,5% | 2,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,5% | 2,8% |
| Jemný | 29,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 19,4% | 25,0% |
| Výrazný | 38,7% | 55,6% |
| Prohlášení | 6,5% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,7% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,9% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 54,8% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 16,1% | 25,0% |
Která díla Janis Rozentāls zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Princess with a Monkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 400 |
| Veļas mazgātājas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ģimene Siguldā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Teika | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P.Federa portrets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nāve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 600 |
| Untitled (AQTTEM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vīrietis ar papirosu (B. Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Firstenes Šarlotes Līvenas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barona R. fon Engelharta po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Janis Rozentāls podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 65,9% |
| telefony | 1 200 | 27,3% |
| tablety | 300 | 6,8% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Janis Rozentāls?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| rusky | 100 | 25,0% |
Kolik denních návštěv má Janis Rozentāls a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 100 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 400 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O Janis Rozentāls na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Janis Rozentāls má nejvíce prohlédnutí?
- Nāve: 800 prohlédnutí, což představuje 22% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Janis Rozentāls?
- 4 400 návštěv za dvanáct měsíců, 1 000 na stránce umělce a 3 400 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Janis Rozentāls?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (66%), telefony (27%) a tablety (7%); na prvním místě je počítače se zastoupením 66%.
Jaký styl malby od Janis Rozentāls přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jemné odstíny (Nasycení barev): 64% návštěv, 39% katalogu.