Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Baptiste Mauzaisse na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean Baptiste Mauzaisse: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Jean Baptiste Mauzaisse na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Louis Vii The Young, King Of France: 300 prohlídek, což představuje 27% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: The Count of Suzannet, a Creation Of Man Prometheus Berthelemy Louvre -. Jean Baptiste Mauzaisse celkem zaznamenal 1 100 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 900 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 100 návštěvami. Kupující mají sklon k Jemný (Kontrast): tvoří to 45% návštěv, oproti 19% v katalogu umělce.
9 obrazů umělce Jean Baptiste Mauzaisse, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 9 obrazů autora Jean Baptiste Mauzaisse, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Louis Vii The Young, King Of France
300 návštěv · 27,3%
-
2
The Count of Suzannet,, 1817
100 návštěv · 9,1%
-
3
Creation Of Man Prometheus Berthelemy Louvre -
100 návštěv · 9,1%
-
4
Ambroise Baston comte de La Riboisiere
100 návštěv · 9,1%
-
5
King Louis-philippe Visiting The Old Battlefield
100 návštěv · 9,1%
-
6
Jules Hardouin-mansart
100 návštěv · 9,1%
-
7
Battle Of Valmy, 20th September, 1835
100 návštěv · 9,1%
-
8
Etienne Perlet
100 návštěv · 9,1%
-
9
Creation Of Man Prometheus Berthelemy Louvre
100 návštěv · 9,1%
Jaký zájem si měsíčně získává Jean Baptiste Mauzaisse?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Jean Baptiste Mauzaisse?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Jean Baptiste Mauzaisse?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,3% | 63,6% |
| Měkké stínění | 23,1% | 18,2% |
| Střední jas | 23,1% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 11,5% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,3% | 36,4% |
| Jemné odstíny | 42,3% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 15,4% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 45,5% |
| Vyvážená | 50,0% | 54,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 9,1% |
| Jemný | 19,2% | 45,5% |
| Vyvážený | 3,9% | 9,1% |
| Výrazný | 19,2% | 9,1% |
| Prohlášení | 42,3% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 19,2% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,2% | 18,2% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 46,2% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Které obrazy od Jean Baptiste Mauzaisse jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Time Showing The Ruins And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etienne Perlet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jules Hardouin-mansart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ambroise Baston comte de La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Louis-philippe Visitin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Louis Vii The Young, King O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Harp lesson given | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Jules Jean-Bapt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Of Fleurus, 26th June | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Francois-Joseph-Paul Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Jean Baptiste Mauzaisse?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Jean Baptiste Mauzaisse a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Jean Baptiste Mauzaisse: časté dotazy
Které obrazy od Jean Baptiste Mauzaisse jsou nejžádanější?
- Louis Vii The Young, King Of France vede s 300 návštěvami (27% z celkového počtu zobrazení Jean Baptiste Mauzaisse). Výše uvedené pořadí ukazuje 9 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Jean Baptiste Mauzaisse?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 900 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Jean Baptiste Mauzaisse kupující preferují?
- Jemný (Kontrast): 45% návštěv pro 19% katalogu.