Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Jacques Pradier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean Jacques Pradier: údaje, které mají význam
Odalisque, James Pradier (seen from the front in the chapel, 19th century sculpture gallery) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Jean Jacques Pradier: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 43% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Ironer (La Repasseuse) a Odalisque, James Pradier, seen from behind in the exhibition rooms. Celkem 400 návštěv: 200 na stránce umělce a 200 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 400 návštěvami. Vyvážená harmonie (Harmonie barev) je preferovaným stylem: 43% návštěv, 8% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Jean Jacques Pradier podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Jean Jacques Pradier, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Odalisque, James Pradier (seen from the front in the chapel, 19th century sculpture gallery), 1841
300 návštěv · 42,9%
-
2
The Ironer (La Repasseuse), 1850
200 návštěv · 28,6%
-
3
Odalisque, James Pradier, seen from behind in the exhibition rooms, 1841
100 návštěv · 14,3%
-
4
Sappho, Ancient Greek writer of lyric poetry
100 návštěv · 14,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Jean Jacques Pradier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Jean Jacques Pradier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Jean Jacques Pradier?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 55,6% | 66,7% |
| Klasické | 33,3% | 33,3% |
| Eterický | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,7% | 14,3% |
| Měkké stínění | 41,7% | 57,1% |
| Střední jas | 25,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 28,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 75,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 83,3% | 100,0% |
| Vyvážená | 16,7% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 42,9% |
| Vyvážený | 16,7% | 28,6% |
| Výrazný | 8,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 58,3% | 28,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,3% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,3% | 42,9% |
| Silná barevná jednotnost | 41,7% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 28,6% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Jean Jacques Pradier?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Ironer (La Repasseuse) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque, James Pradier, s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The City of Strasbourg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Public Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque (front view) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque (rear view) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque, James Pradier (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque, James Pradier (s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Victory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Jean Jacques Pradier podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Jean Jacques Pradier a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Jean Jacques Pradier
Který obraz od Jean Jacques Pradier má nejvíce zhlédnutí?
- Odalisque, James Pradier (seen from the front in the chapel, 19th century sculpture gallery), s 300 návštěvami nebo 43% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Jean Jacques Pradier na AllPaintingsStore.com?
- 400 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 200 u obrazů).
Existuje nějaký styl Jean Jacques Pradier, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 43% návštěv oproti 8% katalogu.