Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jenny Holzer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jenny Holzer: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Survival Series: Men don’t protect… častěji než jakýkoli jiný obraz od Jenny Holzer: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 31% celkového počtu. Následují Arno Pair a Electric Sign from the series Under the Rock. Jenny Holzer získal celkem 700 návštěv: 300 na stránce umělce a 400 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 600 návštěv. Výsledek je jasný: Jemný (Kontrast) si připomíná 69% návštěv, přestože tvoří pouze 27% katalogu.
Jenny Holzer: 7 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
7 obrazů autora Jenny Holzer s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Survival Series: Men don’t protect…, 1989
400 návštěv · 30,8%
-
2
Arno Pair, 2010
200 návštěv · 15,4%
-
3
Electric Sign from the series Under the Rock, 1986
200 návštěv · 15,4%
-
4
Left Palm and Knife Edge 000417, 2007
200 návštěv · 15,4%
-
5
Living Series: It can be startling to see someone’s breath…, 1989
100 návštěv · 7,7%
-
6
Accordingly, 2012
100 návštěv · 7,7%
-
7
Hm paris
100 návštěv · 7,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Jenny Holzer podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Jenny Holzer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Jenny Holzer odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná atmosféra | 60,0% | 33,3% |
| Výrazné | 20,0% | 44,4% |
| Pokojný | 20,0% | 22,2% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,7% | 0,0% |
| Střední jas | 26,7% | 61,5% |
| Jasná rovnováha | 6,7% | 0,0% |
| Luminózní | 46,7% | 38,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 86,7% | 61,5% |
| Jemné odstíny | 13,3% | 38,5% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 53,8% | 38,5% |
| Pastelové barvy | 30,8% | 30,8% |
| Zemité tóny | 15,4% | 30,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 80,0% | 53,8% |
| Vyvážená | 20,0% | 46,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 26,7% | 69,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 7,7% |
| Prohlášení | 53,3% | 23,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,3% | 23,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 46,2% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 6,7% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 60,0% | 30,8% |
Která díla Jenny Holzer zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Survival Series: Men don’t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hm paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Electric Sign from the seri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Living Series: It can be st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arno Pair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Survival Series: Let your h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Left Palm and Knife Edge 00… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PALM, FINGERS & FINGERTIPS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RIGHT HAND DOD-050577 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Left Hand DOD-044401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Jenny Holzer?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jenny Holzer a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Jenny Holzer na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Jenny Holzer má nejvíce prohlédnutí?
- Survival Series: Men don’t protect…: 400 prohlédnutí, což představuje 31% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Jenny Holzer?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce umělce a 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Jenny Holzer přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Jemný (Kontrast): 69% návštěv, 27% katalogu.