Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Bonny na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Bonny: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce John Bonny na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Landscape with a Thatched Cottage and a Lake: 400 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Montague Cottage a Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris). John Bonny celkem zaznamenal 1 900 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 200% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 300 návštěvami. Kupující mají sklon k Jednotná paleta (Harmonie barev): tvoří to 50% návštěv, oproti 35% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce John Bonny, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora John Bonny, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Landscape with a Thatched Cottage and a Lake
400 návštěv · 18,2%
-
2
Montague Cottage
300 návštěv · 13,6%
-
3
Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris)
200 návštěv · 9,1%
-
4
Ford, Pymmes Brook, near Weir Hall, Edmonton
200 návštěv · 9,1%
-
5
Weir Hall Ford
200 návštěv · 9,1%
-
6
Stonebridge Lock, River Lea, 1910
100 návštěv · 4,5%
-
7
Stonebridge Lock, River Lea
100 návštěv · 4,5%
-
8
Reapers in a Cornfield
100 návštěv · 4,5%
-
9
All Hallows Church, Tottenham
100 návštěv · 4,5%
-
10
View of Rectory Farm on White Hart Lane, Tottenham
100 návštěv · 4,5%
Jaký zájem si měsíčně získává John Bonny?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora John Bonny?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující John Bonny?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 26,9% | 27,3% |
| Střední jas | 61,5% | 68,2% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 4,5% |
| Luminózní | 3,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 18,2% |
| Jemné odstíny | 26,9% | 40,9% |
| Vyvážená jemnost | 15,4% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,2% | 22,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 20,8% | 23,8% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 18,2% |
| Vyvážená | 46,2% | 59,1% |
| Živobylé | 15,4% | 22,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,9% | 0,0% |
| Jemný | 38,5% | 36,4% |
| Vyvážený | 15,4% | 9,1% |
| Výrazný | 26,9% | 27,3% |
| Prohlášení | 15,4% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 4,5% |
| Vyvážená harmonie | 11,5% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 42,3% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 34,6% | 50,0% |
Které obrazy od John Bonny jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Hallows Church, Tottenh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River House, Devonshire Hil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir, Pymmes Brook, Edmonton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rectory Farm, White Hart La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tottenham Mills, Ferry Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bruce Grove, Tottenham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující John Bonny?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u John Bonny a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 300 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
John Bonny: časté dotazy
Které obrazy od John Bonny jsou nejžádanější?
- Landscape with a Thatched Cottage and a Lake vede s 400 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení John Bonny). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o John Bonny?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od John Bonny kupující preferují?
- Jednotná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv pro 35% katalogu.