Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Cordrey na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Cordrey: údaje, které mají význam
The London to Birmingham Stage Coach je nejčastěji prohlíženým dílem umělce John Cordrey: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 23% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Marquess of Queensberry's Coach a 'Gimcrack' Beating Two Other Horses at Epsom. Celkem 1 300 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Nostalgický (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 88% návštěv, 67% katalogu.
Top 8 obrazů umělce John Cordrey podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz John Cordrey, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The London to Birmingham Stage Coach, 1801
300 návštěv · 23,1%
-
2
The Marquess of Queensberry's Coach, 1792
200 návštěv · 15,4%
-
3
'Gimcrack' Beating Two Other Horses at Epsom
200 návštěv · 15,4%
-
4
The London to Dartford Stage Coach, 1813
200 návštěv · 15,4%
-
5
'The Wellington Coach’ (The Newcastle York London Mail), 1818
100 návštěv · 7,7%
-
6
The Royal Manchester Telegraph Coach, 1804
100 návštěv · 7,7%
-
7
The London to Dartford Stage Coach, 1813
100 návštěv · 7,7%
-
8
'Gimcrack' Beating Two Other Horses at Epsom
100 návštěv · 7,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky John Cordrey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora John Cordrey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora John Cordrey?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 66,7% | 87,5% |
| Energický | 22,2% | 12,5% |
| Pokojný | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,6% | 15,4% |
| Měkké stínění | 16,7% | 0,0% |
| Střední jas | 38,9% | 46,2% |
| Jasná rovnováha | 38,9% | 38,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 27,8% | 46,2% |
| Vyvážená jemnost | 55,6% | 53,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 66,7% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 22,2% |
| Zemité tóny | 16,7% | 11,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 76,9% |
| Živobylé | 22,2% | 23,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,6% | 15,4% |
| Jemný | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,6% | 7,7% |
| Výrazný | 16,7% | 7,7% |
| Prohlášení | 61,1% | 69,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 23,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 15,4% |
| Vyvážená harmonie | 27,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 15,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora John Cordrey?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marquess of Queensberry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Pair in Trotting Gig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. & W. Chaplin's Dover-Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gentleman with His Pair o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Gimcrack' Beating Two Othe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Royal Manchester Telegr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The London to Dartford Stag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The London to Dartford Stag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Wellington Coach’ (The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The London–Liverpool Coach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků John Cordrey podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u John Cordrey a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na John Cordrey
Který obraz od John Cordrey má nejvíce zhlédnutí?
- The London to Birmingham Stage Coach, s 300 návštěvami nebo 23% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má John Cordrey na AllPaintingsStore.com?
- 1 300 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 1 000 u obrazů).
Existuje nějaký styl John Cordrey, který návštěvníci preferují?
- Ano, Nostalgický (Emoční náboj): 88% návštěv oproti 67% katalogu.