Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John F. Francis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John F. Francis: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce John F. Francis na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Wine, Cheese and Fruit: 300 prohlídek, což představuje 17% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Oranges and Pineapple a The Dessert Table. John F. Francis celkem zaznamenal 1 700 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 100 návštěvami. Kupující mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): tvoří to 44% návštěv, oproti 17% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce John F. Francis, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora John F. Francis, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Wine, Cheese and Fruit, 1857
300 návštěv · 16,7%
-
2
Oranges and Pineapple, 1866
200 návštěv · 11,1%
-
3
The Dessert Table
200 návštěv · 11,1%
-
4
Cheese, Crackers and Chestnuts
200 návštěv · 11,1%
-
5
Still LIfe with Yellow Apples, 1858
100 návštěv · 5,6%
-
6
Still Life with Apples and Biscuits, 1862
100 návštěv · 5,6%
-
7
Harvest of Plenty
100 návštěv · 5,6%
-
8
Still Life: Cognac and Biscuits, 1850
100 návštěv · 5,6%
-
9
Still Life with a Basket of Fruit
100 návštěv · 5,6%
-
10
Still Life - Basket of Apples and Chestnuts on a Table
100 návštěv · 5,6%
Jaký zájem si měsíčně získává John F. Francis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora John F. Francis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující John F. Francis?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 69,0% | 55,6% |
| Střední jas | 17,2% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 3,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 27,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 55,2% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,8% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 16,7% |
| Neutrální tóny | 3,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 79,3% | 83,3% |
| Živobylé | 10,3% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 24,1% | 11,1% |
| Prohlášení | 75,9% | 88,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,7% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 65,5% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 10,3% | 11,1% |
Které obrazy od John F. Francis jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still LIfe with Yellow Appl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Elizabeth Francis, the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luncheon Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oranges and Pineapple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherries Spilling from a Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Pears and Crabapp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Silver Cake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ripe Melons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermelon and Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující John F. Francis?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u John F. Francis a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
John F. Francis: časté dotazy
Které obrazy od John F. Francis jsou nejžádanější?
- Wine, Cheese and Fruit vede s 300 návštěvami (17% z celkového počtu zobrazení John F. Francis). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o John F. Francis?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od John F. Francis kupující preferují?
- Střední jas (Jasnost světla): 44% návštěv pro 17% katalogu.