Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Frederick Herring Sr. na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Frederick Herring Sr.: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce John Frederick Herring Sr. na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Mazeppa Pursued by Wolves: 200 prohlídek, což představuje 6% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Two Horses with a Foal, by a Fence a Streatlam Stud, Mares and Foals. John Frederick Herring Sr. celkem zaznamenal 3 800 návštěv, z toho 600 na stránce umělce a 3 200 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 150% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 3 100 návštěvami. Kupující prohlížejí počítače (89%) a telefony (11%). Kupující mají sklon k Zemité tóny (Barevná paleta): tvoří to 80% návštěv, oproti 57% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce John Frederick Herring Sr., které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora John Frederick Herring Sr., seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 návštěv · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 návštěv · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 návštěv · 5,9%
-
4
Two cats
200 návštěv · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 návštěv · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 návštěv · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 návštěv · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 návštěv · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 návštěv · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 návštěv · 2,9%
Jaký zájem si měsíčně získává John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující John Frederick Herring Sr.?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 11,8% |
| Měkké stínění | 42,0% | 38,2% |
| Střední jas | 24,0% | 26,5% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 23,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,0% | 17,6% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 32,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,0% | 17,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 2,9% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,8% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 22,7% | 12,0% |
| Tmavé tóny | 20,4% | 4,0% |
| Metalické tóny | 0,0% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 20,6% |
| Vyvážená | 56,0% | 55,9% |
| Živobylé | 32,0% | 23,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 2,9% |
| Jemný | 22,0% | 23,5% |
| Vyvážený | 20,0% | 14,7% |
| Výrazný | 20,0% | 17,6% |
| Prohlášení | 30,0% | 41,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 5,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 11,8% |
| Silná barevná jednotnost | 58,0% | 55,9% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 20,6% |
Které obrazy od John Frederick Herring Sr. jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel John Frederick Herring Sr.?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 89,5% |
| telefony | 400 | 10,5% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující John Frederick Herring Sr.?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u John Frederick Herring Sr. a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
John Frederick Herring Sr.: časté dotazy
Které obrazy od John Frederick Herring Sr. jsou nejžádanější?
- Mazeppa Pursued by Wolves vede s 200 návštěvami (6% z celkového počtu zobrazení John Frederick Herring Sr.). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o John Frederick Herring Sr.?
- 3 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 3 200 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla John Frederick Herring Sr.?
- Kupující prohlížejí na počítače (89%) a telefony (11%); počítače představují 89% návštěv.
Který typ obrazů od John Frederick Herring Sr. kupující preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 80% návštěv pro 57% katalogu.