Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Macwhirter na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Macwhirter: údaje, které mají význam
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber je nejčastěji prohlíženým dílem umělce John Macwhirter: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Constantinople a Love among the Roses. Celkem 2 100 návštěv: 800 na stránce umělce a 1 300 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Tmavé tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 30% návštěv, 9% katalogu.
Top 10 obrazů umělce John Macwhirter podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz John Macwhirter, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber
200 návštěv · 11,8%
-
2
Constantinople
200 návštěv · 11,8%
-
3
Love among the Roses
100 návštěv · 5,9%
-
4
Scotch firs, rothiemurchus
100 návštěv · 5,9%
-
5
The fisherman's haven, st monans, fifeshire
100 návštěv · 5,9%
-
6
'Night, most glorious night
100 návštěv · 5,9%
-
7
A highland harvest
100 návštěv · 5,9%
-
8
Autumn in the Highlands
100 návštěv · 5,9%
-
9
Highland scene
100 návštěv · 5,9%
-
10
An highland loch
100 návštěv · 5,9%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky John Macwhirter?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora John Macwhirter?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora John Macwhirter?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 5,9% |
| Měkké stínění | 26,0% | 17,6% |
| Střední jas | 52,0% | 52,9% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 23,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,0% | 5,9% |
| Jemné odstíny | 58,0% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 41,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 23,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 50,0% | 40,0% |
| Zemité tóny | 38,2% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 30,0% |
| Přírodní motivy | 2,9% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 11,8% |
| Vyvážená | 74,0% | 64,7% |
| Živobylé | 12,0% | 23,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 14,0% | 17,6% |
| Výrazný | 26,0% | 29,4% |
| Prohlášení | 50,0% | 47,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 52,9% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 29,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora John Macwhirter?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Highland scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| June in the Austrian Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The valley of Slaughter, Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tummel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An autumn evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spindrift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silver birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků John Macwhirter podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u John Macwhirter a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na John Macwhirter
Který obraz od John Macwhirter má nejvíce zhlédnutí?
- Night, most glorious night, thou wert not made for slumber, s 200 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má John Macwhirter na AllPaintingsStore.com?
- 2 100 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 1 300 u obrazů).
Existuje nějaký styl John Macwhirter, který návštěvníci preferují?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 30% návštěv oproti 9% katalogu.