Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Robert Cozens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Robert Cozens: pohled kupujících
Kupující otevírají The Roman Arch at Canterbury častěji než jakýkoli jiný obraz od John Robert Cozens: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 30% celkového počtu. Následují Entrance to the Valley of Grande Chartreuse in Dauphiné a Near Schönberg. John Robert Cozens získal celkem 1 600 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 000 návštěv. Výsledek je jasný: Pokojný (Atmosféra) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 44% katalogu.
John Robert Cozens: 6 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
6 obrazů autora John Robert Cozens s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Roman Arch at Canterbury
300 návštěv · 30,0%
-
2
Entrance to the Valley of Grande Chartreuse in Dauphiné, 1783
200 návštěv · 20,0%
-
3
Near Schönberg
200 návštěv · 20,0%
-
4
Mountain View with Buildings
100 návštěv · 10,0%
-
5
The Banks Of The Avon At Hotwells
100 návštěv · 10,0%
-
6
A Waterfall
100 návštěv · 10,0%
Jak se mění počet návštěv stránky John Robert Cozens podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 500 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora John Robert Cozens?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora John Robert Cozens odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 100,0% |
| Dramatický | 44,4% | 0,0% |
| Nostalgický | 11,1% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 100,0% |
| Melancholický | 22,2% | 0,0% |
| Záhadný | 11,1% | 0,0% |
| Reflektivní | 11,1% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 20,8% | 20,0% |
| Střední jas | 12,5% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 60,0% |
| Luminózní | 25,0% | 20,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,8% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 45,8% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,3% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,0% | 62,5% |
| Monochromní | 30,0% | 37,5% |
| Zemité tóny | 15,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,2% | 20,0% |
| Vyvážená | 45,8% | 20,0% |
| Živobylé | 25,0% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,5% | 70,0% |
| Jemný | 12,5% | 10,0% |
| Vyvážený | 4,2% | 0,0% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 29,2% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,8% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 62,5% | 80,0% |
Která díla John Robert Cozens zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariccia ( Wooded Landscape… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ravine in the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake and Town of Nemi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grotto in the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hadernberg Castle, Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isola Bella, Lago Maggiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of Paestum near Saler… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Valley of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Between Chamonix and Martig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Urn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující John Robert Cozens?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francouzsky | 100 | 25,0% |
Kolik denních návštěv má John Robert Cozens a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 200 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O John Robert Cozens na AllPaintingsStore.com
Který obraz od John Robert Cozens má nejvíce prohlédnutí?
- The Roman Arch at Canterbury: 300 prohlédnutí, což představuje 30% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 6 obrazů.
Jak velkou je komunitou John Robert Cozens?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 1 000 u obrazů.
Jaký styl malby od John Robert Cozens přitahuje kupující?
- Obrazy typu Pokojný (Atmosféra): 100% návštěv, 44% katalogu.