Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Syer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Syer: údaje, které mají význam
The Avon From Shirehampton Park je nejčastěji prohlíženým dílem umělce John Syer: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich River Scene With Bridge And Rocky Pool a Porlock Road And Doone Valley. Celkem 2 300 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 700 u obrazů. Pokles o 67% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Zemité tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 82% návštěv, 38% katalogu.
Top 10 obrazů umělce John Syer podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz John Syer, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Avon From Shirehampton Park
500 návštěv · 20,8%
-
2
River Scene With Bridge And Rocky Pool
300 návštěv · 12,5%
-
3
Porlock Road And Doone Valley
300 návštěv · 12,5%
-
4
A Surrey Mill Stream
300 návštěv · 12,5%
-
5
Watermill
200 návštěv · 8,3%
-
6
A Welsh Waterfall
100 návštěv · 4,2%
-
7
Shipping Off Mumbles
100 návštěv · 4,2%
-
8
Valley Of The Neath
100 návštěv · 4,2%
-
9
Figures On A Road In Woods
100 návštěv · 4,2%
-
10
On The Lyd
100 návštěv · 4,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky John Syer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 200 | 400 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora John Syer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora John Syer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 26,0% | 50,0% |
| Střední jas | 42,0% | 41,7% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 8,3% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 4,2% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 41,7% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 4,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,5% | 81,8% |
| Neutrální tóny | 50,0% | 13,6% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 4,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 70,0% | 95,8% |
| Živobylé | 16,0% | 4,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 18,0% | 8,3% |
| Výrazný | 34,0% | 41,7% |
| Prohlášení | 34,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 4,2% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 4,2% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 91,7% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora John Syer?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Of College Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porlock Road And Doone Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Stepping Stones, Bettws-y-C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting For The Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene With Figures… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Among The Rushes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures On A Road In Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Redcliff Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley Of The Neath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Shipwreck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků John Syer podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u John Syer a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na John Syer
Který obraz od John Syer má nejvíce zhlédnutí?
- The Avon From Shirehampton Park, s 500 návštěvami nebo 21% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má John Syer na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 1 700 u obrazů).
Existuje nějaký styl John Syer, který návštěvníci preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 82% návštěv oproti 38% katalogu.