Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joos Vincent De Vos na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joos Vincent De Vos: pohled kupujících
Kupující otevírají Old Man with Top Hat častěji než jakýkoli jiný obraz od Joos Vincent De Vos: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Následují Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes a Head of a Young Peasant with Pipe. Joos Vincent De Vos získal celkem 2 700 návštěv: 300 na stránce umělce a 2 400 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 33% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 100 návštěv. Výsledek je jasný: Jemný (Kontrast) si připomíná 56% návštěv, přestože tvoří pouze 34% katalogu.
Joos Vincent De Vos: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Joos Vincent De Vos s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Old Man with Top Hat, 1882
300 návštěv · 12,0%
-
2
Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes, 1886
200 návštěv · 8,0%
-
3
Head of a Young Peasant with Pipe, 1884
200 návštěv · 8,0%
-
4
Flying Fox, 1885
200 návštěv · 8,0%
-
5
PEASANT WOMAN, HEAD, 1885
200 návštěv · 8,0%
-
6
The Schoolboy (Camille Roulin), 1888
100 návštěv · 4,0%
-
7
Self Portrait with Grey Felt Hat, 1887
100 návštěv · 4,0%
-
8
Still Life with Open Bible, 1885
100 návštěv · 4,0%
-
9
Head of a Peasant Woman, 1885
100 návštěv · 4,0%
-
10
Sunny Lawn in a Public Park, 1888
100 návštěv · 4,0%
Jak se mění počet návštěv stránky Joos Vincent De Vos podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Joos Vincent De Vos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Joos Vincent De Vos odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 74,0% | 72,0% |
| Měkké stínění | 14,0% | 8,0% |
| Střední jas | 8,0% | 16,0% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,0% | 4,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 52,0% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 32,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 16,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,8% | 70,0% |
| Tmavé tóny | 6,1% | 10,0% |
| Monochromní | 6,1% | 10,0% |
| Neutrální tóny | 3,0% | 5,0% |
| Pastelové barvy | 3,0% | 5,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 66,0% | 60,0% |
| Vyvážená | 30,0% | 40,0% |
| Živobylé | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 8,0% |
| Jemný | 34,0% | 56,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 4,0% |
| Výrazný | 14,0% | 16,0% |
| Prohlášení | 18,0% | 16,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 4,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 12,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 52,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 12,0% |
Která díla Joos Vincent De Vos zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of a Woman with Her Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Peasants at a Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Straw Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Grey Fel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Open Bible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Man with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Peasant Woman wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two Peasant Women in the Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Joos Vincent De Vos?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Joos Vincent De Vos a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O Joos Vincent De Vos na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Joos Vincent De Vos má nejvíce prohlédnutí?
- Old Man with Top Hat: 300 prohlédnutí, což představuje 12% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Joos Vincent De Vos?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce umělce a 2 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Joos Vincent De Vos přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jemný (Kontrast): 56% návštěv, 34% katalogu.