Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Juan van der Hamen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Juan van der Hamen: údaje, které mají význam
The Martyrdom of Saint Sebastian je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Juan van der Hamen: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Boy wearing a flower vase a Still-Life with Fruit and Glassware. Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Klasické (Atmosféra) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 25% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Juan van der Hamen podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Juan van der Hamen, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Martyrdom of Saint Sebastian
200 návštěv · 20,0%
-
2
Boy wearing a flower vase
200 návštěv · 20,0%
-
3
Still-Life with Fruit and Glassware, 1626
100 návštěv · 10,0%
-
4
John the Baptist praying
100 návštěv · 10,0%
-
5
Bodegón Con Cardo, 1623
100 návštěv · 10,0%
-
6
The Saint Helena and the discovery of the True Cross
100 návštěv · 10,0%
-
7
Still Life with Porcelain and Sweets, 1627
100 návštěv · 10,0%
-
8
Still-life of Glass, Pottery, and Sweets, 1622
100 návštěv · 10,0%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Juan van der Hamen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Juan van der Hamen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Juan van der Hamen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klasické | 25,0% | 100,0% |
| Elegance | 50,0% | 0,0% |
| Klidná atmosféra | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 85,7% | 100,0% |
| Měkké stínění | 14,3% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,7% | 60,0% |
| Jemné odstíny | 35,7% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 3,6% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 75,0% | 80,0% |
| Vyvážená | 25,0% | 20,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,7% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 17,9% | 20,0% |
| Výrazný | 21,4% | 30,0% |
| Prohlášení | 25,0% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,7% | 30,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 67,9% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Juan van der Hamen?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Flowers and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit and G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life of Glass, Potter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Crockery an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pears on a Silver Dish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Sweets and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plato Con Ciruelas Y Guindas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Porcelain a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit and V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Flowers, Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Juan van der Hamen podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| rusky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Juan van der Hamen a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Juan van der Hamen
Který obraz od Juan van der Hamen má nejvíce zhlédnutí?
- The Martyrdom of Saint Sebastian, s 200 návštěvami nebo 20% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Juan van der Hamen na AllPaintingsStore.com?
- 1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Juan van der Hamen, který návštěvníci preferují?
- Ano, Klasické (Atmosféra): 100% návštěv oproti 25% katalogu.